Judo i karateSport

Sukces jaślan podczas Mistrzostw Polski Oyama Karate

W dniach 13 – 14 kwietnia w Moszczenicy koło Piotrkowa Trybunalskiego odbyły się 19 Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów w Oyama Karate oraz Ogólnopolski Turniej Seniorów. W imprezie wzięło udział ponad 400 zawodników z 40 ośrodków Oyama Karate oraz 3 ośrodków Kyokushin Matsushima i Tezuka Group.

Sukces jaślan podczas Mistrzostw Polski Oyama Karate

Reprezentacja klubu Jissen składała się z zawodników sekcji Krosno oraz Jasło Brzyska. W sumie nasz klub reprezentowany był przez 8 zawodników, byli to: Sempai Tomasz Kaleta, Jarosław Hudzik, Konrad Chajec, Alan Harlacz, Artur Setlak, Arkadiusz Rachowicz, Patryk Siepietowski oraz Łukasz Dubiel. Na turnieju obecni byli również instruktorzy Sensei Krzysztof Mrozek, Piotr Jamróg i Kamil Karp oraz Sempai Ryszard Rusin, którzy podczas turnieju pełnili rolę sędziów z ramienia klubu Jissen.

Sukces jaślan podczas Mistrzostw Polski Oyama Karate

Wszyscy reprezentanci naszego klubu spisali się bardzo dobrze tocząc widowiskowe i wyrównane pojedynki na wysokim poziomie. Jednak najlepiej z całego składu spisali się Patryk Siepietowski i Artur Setlak. Patryk Siepietowski, dla którego udział w Mistrzostwach Polski Light Contact był jego pierwszym startem w zawodach nie uległ presji bardziej doświadczonych zawodników i po bardzo ładnych pojedynkach zajął wysokie trzecie miejsce.

Również na trzecim miejscu w Ogólnopolskim Turnieju Seniorów uplasował się Artur Setlak, który zaprezentował się z bardzo dobrej strony zakańczając część swoich pojedynków przed czasem.

Sukces jaślan podczas Mistrzostw Polski Oyama Karate

Zarząd klubu postanowił wyróżnić Patryka Siepietowskiego oraz Arkadiusza Rachowicza za bardzo dobry debiutancki występ w turnieju tak wysokiej rangi. Z tego powodu Patryk i Arek podczas poniedziałkowego zostali indywidualnie przeegzaminowani na stopień 7 Kyu. Gratulujemy.

Kamil Karp

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x