Judo i karateSportWażne wydarzenia

Sukcesy jasielskich judoków

11 czerwca został zorganizowany turniej w którym udział mogli wziąć studenci, amatorzy którzy bawią się w judo oraz zawodnicy, którzy nadal czynnie biorą udział w rywalizacji na matach. Organizatorem zawodów był klub UKS „AKADEMIA JUDO RZESZÓW”

Klub  UKS ASW-JUDO JASŁO  reprezentowała 6 zawodników. Wywalczyli oni 5 medali i jedno 5 miejsce.

Złote medale zdobyli:

Wiktor Czyżowicz w kategorii wagowej do 100 kilogramów.

Łukasz Pacocha w kategorii wagowej do 69 kilogramów.

Igor Dacyl w kategorii wagowej do 73 kilogramów.

Natomiast srebrny medal wywalczył Arkadiusz Tobolski w kategorii wagowej do 69 kilogramów. Na trzecim miejscu na podium sklasyfikowany został Szymon Władyka w kategorii wagowej do 73 kilogramów OPEN. Paweł Pliszyło uplasował się w klasyfikacji końcowej na piątej pozycji w kategorii wagowej do 80 kilogramów.
Poziom rywalizacji była bardzo wysoki a walki rozgrywane były na bardzo dobrym  poziomie. Wszyscy ci zawodnicy teraz bawią się w judo i w doskonały sposób promują ten sport. Gratulujemy wszystkim zawodnikom.