r e k l a m a
SportWażne wydarzenia

Sukcesy jaślan na VI gali MMA Coloseum „Blood Night” (wideo)

W ubiegłą sobotę na hali MOSIR w Nowym Sączu odbyła się VI gala MMA Coloseum „Blood Night”. Na gali tej oprócz 10 zawodowych walk w formule MMA zgoromadzeni fani sportów walki mieli okazję zobaczyć 3 walki w formula K1 oraz walkę w tajskim boksie.

W dwóch walkach w formule K1 brali udział reprezentanci jasielskiej sekcji kick-boxingu. Edyta Skrzyszowska zmierzyła się z reprezentanką Nowego Sącza Agnieszką Nasimek w kategorii do 58 kg. Jakub Fudała zmierzył się z reprezentantem Gliwic Piotrem Biegalskim w kategorii do 80 kg.

Dla obydwojga naszych reprezentantów były to debiutanckie walki po zaledwie kilku miesiącach od rozpoczęcia przygody z kick-boxingiem. Obydwa pojedynki zakończyły się zwycięstwami jasielskich zawodników. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż w kolejnych galach federacji Coloseum prócz Rafała Niedziałkowskiego będziemy mogli dopingować jasielskich kick-boxerów.

Jasielska sekcja kick-boxingu rozpoczła swoją działalność zeszłej jesieni. Treningi odbywają się 3 razy w tygodniu (wtorek, środa, piątek) na sali gimnastycznej II LO w Jaśle. Zapraszamy wszystkich chętnych niezależnie od poziomu zaawansowania.

W najbliższym czasie relacja z walki zostanie wyemitowana w telewizji Canal+.

(SO)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
Seba
2024 lat temu

Gratulacje jeszcze raz !

ble ble
ble ble
2024 lat temu

baba z Jasła dostała po pysku, a Kubuś gwiazdą nie będzie – takie moje zdanie. Wyszedłem z tej pseudo gali przed końcem bo nie miała poziomu.

Thor
Thor
2024 lat temu

Za to twój post ma poziom .Ble ble matka z ojcem dali ci na chrzcie chyba na imię.Kubus to dla kolegów a baby to w piaskownicy dzieciaki takie jak ty lepią.

zapytanie
zapytanie
2024 lat temu

Szkoda że nie wyszedłeś jeszcze wcześniej, albo w ogóle że przyjechałeś. Dam Ci radę – nie przyjeżdzaj na następną galę MMA, nie potrzeba tam takich 'znawców’ i 'specjalistów’.A po pysku to można dostać co najwyżej pod remizą na wiejskiej potańcówce.

valhallla
valhallla
2024 lat temu

….Poliglotka…

As
As
2024 lat temu

Ten Kuba kiepski nawet raz porządnie nie trafił zero techniki.

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x