Judo i karateSportWażne wydarzenia

Sukcesy judoków UKS ASW-JUDO JASŁO na słowackich matach

Sukcesy judoków UKS ASW-JUDO JASŁO na słowackim matach. Po raz kolejny młodzi wychowankowie klubu UKS ASW – JUDO JASŁO rywalizowali w międzynarodowych zawodach, tym razem udaliśmy się do słowackiego Bardejova, gdzie oprócz nas zjawiły się również reprezentacje klubowe z Czech, Węgier, Ukrainy, Polski i Słowacji.

Sukcesy judoków UKS ASW-JUDO JASŁO na słowackich matach

Turniej zorganizowany był przez klub Judo Kan Klub Bardejov i odbył się 28.04.2012. W tym turnieju wystąpiliśmy w mocno okrojonym składzie z uwagi na różne okoliczności. Nie przeszkodziło to nam jednak wywalczyć drużynowo brązowego medalu. Nasz klub reprezentowała ośmioosobowa drużyna, która zaprezentowała się bardzo dobrze.

Sukcesy judoków UKS ASW-JUDO JASŁO na słowackich matach

Indywidualne wyniki jasielskich judoków:
Paulina Górniak rywalizowała w dwóch kategoriach wiekowych i w obydwu zdobyła złote medale! Sukces jest tym większy, gdyż drugie
złoto zdobyła walcząc z koleżankami dwa lata starszymi od siebie. W dwóch kategoriach rywalizowała również Katarzyna Kolbusz,
której udało się zdobyć srebro i brąz. Kolejne medale dołożyli nasi chłopcy. Złoto zdobył Mateusz Kluszczyk, który okazał się bezaapelacyjnie najlepszy w kategorii wagowej do 24 kilogramów. Również złoto przypadło w udziale Cezaremui Bani, który pokazał wspaniałe techniczne akcje na macie.

Sukcesy judoków UKS ASW-JUDO JASŁO na słowackich matach

Natomiast w juniorach w kategorii wagowej do 60 kilogramów najlepsi okazali się nasi reprezentanci , którzy między sobą musieli stoczyć walki o medale w tej wadze. Złoto wywalczył Arkadiusz Szczepanik, srebro Kamil Paprocki a brąz Dawid Szymkowski. Wszyscy trzej w walkach eliminacyjnych pokazali swoją wysoką formę. Gratulujemy serdecznie.

Więcej na www.judo-jaslo.pl

UKS ASW-JUDO JASŁO

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
2024 lat temu

gratulujemy zapału zarówno zawodnikom jak i trenerowi;-)

B
B
2024 lat temu

Czarek- GRATULACJE!!!!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x