Piłka nożnaSport

Szczęście sprzyja lepszym….czyli kilka słów o Czarnych

Od początku rundy rewanżowej, od pierwszego meczu w rundzie wiosennej nad jasielską drużyną czuwa szczęśliwa gwiazda. W myśl przysłowia„ Szczęście sprzyja lepszym” drużyna trenerów Roberta Hapa oraz Marka Bukowskiego krok po kroku zdobywa kolejne punkty w podkarpackiej IV lidze.

Czarni Jasło (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Kilkakrotnie drużyna seniorów wychodziła w tym sezonie obronną ręką w trudnych sytuacjach strzelając zwycięskie bramki w samych końcówkach bardzo ważnych spotkań. Atmosfera w zespole jest dobra i to sprawia że zespół walczy w każdym meczu do samego końca. Duet trenerski Hap-Bukowski uzupełnia się w każdym calu.

Widać gołym okiem dobrą współpracę i mieszanka doświadczenia z młodością przynosi niezłe wyniki. Wystarczy spojrzeć na ławkę trenerską podczas każdego meczu i od razu widać że sztab szkoleniowy całym sercem oddaje to co ma w sobie najlepsze.Duży plus dla trenerów to wprowadzanie do drużyny seniorów bardzo młodych zawodników. Szopa, Madejczyk , Brożyna, Garbacik to przyszłość klubu i należy dawać im szansę. Młodzi zawodnicy bardzo dużo mogą się nauczyć od Sławka Kwieka i Darka Bernackiego, najstarszych zawodników drużyny. W przyszłości będzie to procentowało.

Do końca ligi jeszcze daleka droga, nie wywierajmy presji na naszych zawodnikach. Niech grają swoje i zdobywają punkty.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x