Piłka nożnaSport

„Szóstka” na turnieju w Pustyni

Nasza drużyna w dniu 11 maja wybrała się do Pustyni na ogólnopolski turniej „ERREA CUP 2013”. Trzynaście drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. W naszej grupie znalazły się zespoły: MULKS Pustynia I, EKOBAL Sanok II, IGLOOPOL Dębica, CRACOVIA Kraków, ZIOMKI Rzeszów. W grupie b zagrały zespoły: EKOBAL Sanok I, SMS Mielec, STAL Rzeszów, DREAM TEAM Bochnia, SOCCER Ropczyce, CZARNOVIA Czarna, MULKS Pustynia II.

„Szóstka” na turnieju w Pustyni

Rywalizację rozpoczęliśmy od wysokiego zwycięstwa nad EKOBALEM Sanok aż 9:0. Następnie wygraliśmy z ZIOMKAMI Rzeszów 4:0, CRACOVIĄ Kraków 4:1, MULKS Pustynią I 3:2 i zremisowaliśmy z IGLOOPOLEM Dębica 1:1, co dało nam pierwsze miejsce w grupie i walkę o finał.

W finale spotkaliśmy się z SMS Mielec. Chłopaki nie dali rywalowi żadnych szans wygrywając 4:1 i zgarniając całą pulę wraz z najlepszym strzelcem turnieju, którym został Oskar Polakiewicz z 11 bramkami. Zdobyliśmy dwadzieścia pięć bramek tracąc zaledwie pięć, co świadczy na jakim „gazie” grali nasi chłopcy.

Mecze odbywały się w koleżeńskiej atmosferze i w duchu fair play. Dzieciaki zasłużyły na wielkie brawa za swoją walkę i zaangażowanie. W pierwszym turnieju na trawie nam nie poszło. Zdobyliśmy tylko króla strzelców, którym został Norbert Kopera zdobywając 10 bramek, ale i tak jesteśmy zadowoleni. Oklaski należą się trenerowi Dominikowi Kowalskiemu za ustawienie chłopaków i motywację. Brawa dla rodziców za doping i wsparcie finansowe bez którego nie dalibyśmy sobie rady. Mamy nadzieję, że będziemy jeszcze lepsi i dojdziemy jak najwyżej.

„Szóstka” na turnieju w Pustyni

Skład zwycięskiej drużyny: Konrad Sokołowski, Oskar Polakiewicz, Norbert Kopera, Alan Buba, Kamil Czech, Kacper Czępas, Karol Potera, Łukasz Zając, Mateusz Zając, Wiktor Fara, Hubert Halerz, Maciej Leśniak, Dominik Bilski, Bartosz Praskowicz.

UKS „Szóstka” Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x