Turniej Halowy „O Puchar Starosty Powiatu Jasielskiego” rozstrzygnięty

W miniony weekend na hali Gimnazjum nr 1 w Jaśle odbył się dwudniowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 99 „O Puchar Starosty Powiatu Jasielskiego”. W turnieju wzięło udział 8 drużyn, rozgrywając mecze każdy z każdym 2×10 minut.

Turniej Halowy „O Puchar Starosty Powiatu Jasielskiego” rozstrzygnięty (kliknij aby powiększyć)

W pierwszym spotkaniu Czarni I rozegrali mecz z Czarni II pewnie pokonując ich 4:0. Następny mecz to zwycięstwo z Rozwojem Katowice 4:2 (w ostatnich minutach przegrywając 1:2, Czarni strzelają w końcówce 3 bramki). Trzeci mecz to jedyna wpadka i porażka 1:2 ze Stalą II Rzeszów. W ostatnim meczu pierwszego dnia turnieju wygrana 2:1 z Unią Tarnów (znowu Czarni gonią wynik i zdobywają dwie bramki w końcówce).

Drugi dzień turnieju podopieczni trenera Damiana Kardasia rozpoczęli jak większość meczów dnia poprzedniego. W meczu z Glinikiem Gorlice przegrywali 0:1, a mimo to zdołali wygrać 3:1. Następnie pokonali po bardzo dobrym pojedynku Stal Rzeszów 2:1. W ostatnim spotkaniu musieli pokonać Igloopol Dębica, niestety trochę przypadkowo stracona bramka i znowu walka o dobry wynik. W końcówce po składnej akcji Mateusz Koś ładnym plasowanym strzałem ustalił wynik spotkania na 1:1 (na pokonanie rywali brakło już czasu).
Czarni I: Szostak Patryk, Szczepanik Daniel, Kołodziej Jakub, Koś Wojciech, Czyżowicz Dawid, Stelmach Jakub, Sury Piotr, Gabryel Michał, Koś Mateusz.

Czarni II: Mastaj Rafał, Sabik Szymon, Janas Łukasz, Tryniecki Grzegorz, Pikuła Dominik, Halerz Kamil, Śnieżek Damian, Niedziałkowski Ernest, Kiełtyka Maciej.