Judo i karateSport

UKS ASW-JUDO Jasło na Pucharze Polski młodzików w Łodzi

Ogromnym sukcesem okazał się wyjazd zawodników naszego klubu na Otwarty Puchar Polski do Łodzi. Turniej został rozegrany 26 maja 2012. Zawody zgromadziły blisko 400 zawodników z Polski oraz Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Estonii, Białorusi, Niemiec, Łotwy, Litwy. Na najwyższym stopniu podium w kategorii wagowej do 36 kilogramów stanęła Joanna Nocula, dla której był to sukces życiowy.

UKS ASW-JUDO Jasło na Pucharze Polski młodzików w Łodzi

Niedawno Asia wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski a teraz złoto. Podopieczna trenera Przemysława Czarneckiego pokonała w swoich walkach aktualną Mistrzynię i vice Mistrzynię Polski. Brązowy medal na tym turnieju wywalczyła kolejna nasza wschodząca gwiazda Klaudia Przewoźnik, która uległa w walce półfinałowej swojej koleżance klubowej. Dla Klaudii to też był najlepszy wynik sportowy na arenie ogólnopolskiej.

UKS ASW-JUDO Jasło na Pucharze Polski młodzików w Łodzi

Swój udany start na tym turnieju zaliczył również Czarek Bania, który rywalizował w najliczniej obsadzonej kategorii wagowej do 60 kg. Czarek ostatecznie zakończył rywalizację na 7 miejscu, co jest dobrym prognostykiem przed kolejnymi startami na tego rodzaju turniejach. W klasyfikacji medalowej wśród kobiet nasz klub wywalczył 5 miejsce. W klasyfikacji medalowej kobiet i mężczyzn uplasowaliśmy się na 8 miejscu. Natomiast w klasyfikacji punktowej 6 miejsce w Polsce.

Gratulacje dla naszych młodzików i życzenia dalszych sukcesów sportowych na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

UKS ASW-JUDO Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x