SportWażne wydarzenia

UKS otrzymał dofinansowanie na Wyszechradzkie Dni Sportu

Uczniowski Klub Sportowy  MOSiR  Jasło informuje, że napisany przez nasz klub projekt uzyskał akceptację i dofinansowanie Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Jak widać, organizowane od 12 lat przez nasz klub turnieje, a w szczególności ubiegłoroczne Wyszehradzkie Dni Sportu  zostały zauważone w wielu krajach i po raz drugi uzyskały poparcie i pomoc finansową Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

UKS otrzymał dofinansowanie na Wyszechradzkie Dni Sportu

W tym roku, w ramach projektu WYSZEHRADZKI FESTIWAL SPORTU JASŁO 2012, w dniach 31.05 – 03.06.2012 odbędzie się XIII Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt JASŁO 2012, IV Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców JASŁO 2012, VIII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców JASŁO 2012, oraz Międzynarodowy Turniej Judo Jasło 2012. Planowany jest udział około 800 zawodniczek i zawodników. Zaproszenia na turnieje otrzymają kluby z 14 państw Europy, Ameryki Północnej. Azji i Afryki.

Partnerami w realizacji projektu są: Miasto Jasło, Clubul Sportiv “ ADEP ” Satu Mare (Rumunia), Judo Club Banik Ostrava (Czechy), Základná Škola Mlynská Stropkov (Słowacja), Judo Kan Klub Bardejov (Słowacja), CK „SPARTA” Sambor (Ukraina), Мц ВЕСЕЛКА Lwów (Ukraina) i JKS CZARNI 1910 Jasło i MKS MOSiR Jasło.

UKS otrzymał dofinansowanie na Wyszechradzkie Dni Sportu

Organizowane turnieje będą okazją do wielokulturowego spotkania ludzi młodych z różnych krajów o różnorodnym charakterze, tradycji i historii, integracji młodzieży szkolnej, kształtowania i rozwoju osobowości młodych ludzi poprzez sport, promocję miasta i regionu

Projekt obejmuje wzmocnienie współpracy między partnerami, instytucjami i organizacjami sportowymi, współpracującymi z młodzieżą z krajów grupy wyszehradzkiej, a instytucjami z Europy Wschodniej, wymianę doświadczeń oraz wspólne przygotowanie i organizację wydarzenia.

Wszystkich chętnych (zakłady, instytucje, osoby prywatne) do udzielenia pomocy zarówno finansowej czy to rzeczowej przy przygotowaniu i realizacji tego ogromnego projektu, prosimy o kontakt: uks@mosir-jaslo.pl lub mbajorek@rj.pl

Więcej informacji o Wyszehradzkie Festiwalu Sportu sukcesywnie ukazywać się będzie na stronie: http://www.wyszehradzkifestiwalsportu.eu/

Marek Bajorek
UKS MOSiR Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
uks
uks
2024 lat temu

no a szóstka podobno ma organizować turniej dla rocznika 2002 sprawa nieaktualna no to życzymy powodzenia

Oszukana
Oszukana
2024 lat temu

A czy chętny „menago” Grzegorz da jaki grosz na ta imprezę? Na razie nie oddał, tego co zabrał! Teraz jest w sopocie, to chyba ma kasę, żeby rozliczyć się z nierozliczonej kasy z Miastem Jasłem, będąc nadal członkiem zarządu UKS MOSiR Jasło?!

uks
uks
2024 lat temu

Rozmowy miały być też prowadzone z drugim klubem judo ale to też już chyba nieaktualne bo widzę że lista partnerów już jest, więc również powodzenia

do oszukanej
do oszukanej
2024 lat temu

Oszukał cię ktoś? okradł? Polska to demokratyczny kraj. Zgłoś sprawę na policję, do prokuratury, a nie płacz przed kompem pisząc nie na temat. Chcesz pomóc > to pomagaj, biedna nic nie możesz > nie przeszkadzaj, narzekaj następne 20 lat.

do uks
do uks
2024 lat temu

Jakie rozmowy? na jaki temat? z jakim drugim klubem? po co? o czym?

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x