SportWażne wydarzenia

VI Wigilijny Mecz Rugby

W wigilię dokładnie o 12 na stadionie przy ulicy Śniadeckich rozegrany został VI Wigilijny mecz rugby pomiędzy RK Jasło a kibicami JKS Czarni Jasło. Spotkanie zostało rozegrane po raz 6.

VI Wigilijny Mecz Rugby (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Na trybunach pojawiło się ponad 200 osób a drużyny grały w składach 10 osobowych. W drużynie kibiców wystąpili zawodnicy na co dzień grający w drużynach AZS AWF Katowice, Biało Czarni Nowy Sącz oraz Juvenii Kraków a pochodzący z Jasła. Spotkanie rozgrywano 2×15 minut i zakończyło się ono remisem 25 – 25.

W przerwie konkurs na najdalsze kopnięcie drop gola wygrał piłkarz Czarnych Jasło Mateusz Madejczyk. Na trybunach na kibiców czekał bigos oraz ciepła herbata. Każdy też otrzymał pamiątkowy kalendarzyk na nadchodzący rok. Po raz kolejny kibice wraz z rugbystami przygotowali godną oprawę tego spotkania.

Każdy miał okazję złożyć świąteczne życzenia. Cieszymy się, że tradycja rozgrywania meczu w wigilię trwa i co roku ściąga coraz więcej ludzi zarówno do gry jak i na trybuny.

Zobacz fotorelację! (Dodano: 24 grudnia 2011 13:30)