SportWażne wydarzenia

W MDK: 32 zawodników rywalizowało w Fifę 2011

W dniu 1 czerwca 2012 r. w auli Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle odbył się I Jasielski Turniej FIFA. Zawody zostały zorganizowane przez młodzież gimnazjalną działającą w Powiatowym Młodzieżowym Centrum Wolontariatu w Jaśle „MOC Wolontariatu”.

W tym roku uczestnicy rywalizowali w grę FIFA 11 w wersji na PC. W konkursie wzięło udział 32 zawodników. Turniej rozgrywany był w systemie pucharowym Single Elimination, czyli przegrywający odpada. Zmagania rozpoczęły się o godzinie 11.00 i trwały ponad 9 godzin. W emocjonującym finale Kamil Wójcik pokonał Marcina Kutynę 5:1.

Trzecie miejsce zajął Hubert Wiśniowski, który okazał się lepszy od Jakuba Owsianego. Wszyscy wymienieni zawodnicy otrzymali wartościowe nagrody ufundowane przez sponsorów zawodów – firmę Telgam SA lokalny dostawca Internetu, telewizji i telefonii oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle.

Nagrody zostały wręczone zwycięzcom po zakończeniu turnieju przez Grażynę Leńczuk – dyrektor MDK w Jaśle.