Piłka nożnaSport

Wiesław Bazan ponownie prezesem Czarnych Jasło

W maju br. Wiesław Bazan podjął decyzję o rezygnacji z funkcji prezesa JKS Czarnych 1910 Jasło, czego przyczyną było postępowanie sądowe dotyczące jego osoby. Sprawa dotyczyła konsekwencji z meczu z krośnieńskimi Karpatami w sierpniu ubiegłego roku.

z. od lewej - Piotr Samborski, Wiesław Bazan, Piotr Kowalski (fot. Wojciech Żebracki, Jaslonet.pl)

Podczas spotkania zarządu jasielskiego klubu, które odbyło się w ubiegły piątek w siedzibie przy ulicy Śniadeckich 15, debatowano nad dalszym wizerunkiem klubu pod względem sportowym oraz finansowym, a także założeniami na przyszłą rundę. Poruszono także kwestię wakatu na stanowisku prezesa klubu, do ubiegłego piątku funkcję ten pełnił wiceprezes klubu Piotr Kowalski.

Zgodę na powrót na stanowisko prezesa Czarnych Jasło wyraził Wiesław Bazan. Na stanowisko sekretarza klubu powrócił także Piotr Samborski, który we wrześniu tego roku złożył rezygnację z tej funkcji. Jak poinformowali nas włodarze klubu zarząd klubu prowadzi także rozmowy z kilkoma osobami w celu włączenia ich do Zarządu, celem skuteczniejszej i wydajniejszej pracy na rzecz Czarnych.

W obecnej chwili zarząd klubu tworzą: Wiesław Bazan – prezes, Piotr Kowalski – wiceprezes, Piotr Samborski – sekretarz, Sebastian Osuch – członek zarządu, Janusz Mitoraj – członek zarządu, Tadeusz Kutyna – członek zarządu.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
licho
licho
2024 lat temu

Pan Kowalski wg.tego artykułu był wieprezesem,prezesem i sekretarzem.No to gratulacje dla tego pana albo osoby piszącej tę wiadomość.

OJ
OJ
2024 lat temu

PANIE PREZESIE JEZELI BEDZIE PAN MIAL TAKICH LUDZI WOKOLO SIEBIE TO SPASOROW NIE BEDZIE ONI NIE ZNACZA NIC W MIESCIE TO SA ZWYKLI KARIEROWICZE I RADZE SZUKAC LUDZI CO ZNACZA COS W MIESCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

taki jeden
taki jeden
2024 lat temu

szczury uciekali z tonacego okretu. prezes bazan uratowal okret od zatoniecia to szczury powrocily

fakt.
fakt.
2024 lat temu

Fakty : pierwszy zabrał zabawki trener , następnie z tonącego okrętu zmył się prezes i tak zakończyła się runda . Żaden lokalny trener nie podjął się zadania trenowania seniorów . Odeszła większość zawodników i pracownik biura , zatrudniono trenera z zewnątrz , a pózniej swoją rezygnacje złożył sekretarz . Pozostał wiceprezes i czterech członków zarządu . Teraz jak widać powrócili i wszystko jest po staremu . OJ napisał Panie …… . myślę zupełnie odwrotnie tzn. gdyby nie ci ludzie to klubu zapewne by już nie było i nie właściwe jest tu słowo „karierowicze” tylko nienormalni lub pasjonaci , a czy… Czytaj więcej »

jaslo
jaslo
2024 lat temu

wrócili bo blisko dotacja z urzędu miasta znowu kasa się rozejdzie w dwa miesiące a później będzie płacz bo pajace będą grali za 3 tys. a nasi za darmo

Czarni Jasło
Czarni Jasło
2024 lat temu

Brawo to jest prezes !!!!!!

kasjerka
kasjerka
2024 lat temu

Wara od kasy miejskiej!!!

OJ
OJ
2024 lat temu

CBA SIE KLANIA PANIE KOWALSKI TYLE FUNKCI TRZEBA SIE ROZLICZYC TERAZ PUBLICZNIE ZA TEN OKRES CO PAN DZIELIL SAM KASE…….. PANIE BAZAN PROSIMY O DOPILNOWANIE TEGO TEMATU….W TEDY ZOBACZYMY CZY TO CZLOWIEK CZY ……………..

ja
ja
2024 lat temu

kowalski do wy(…) z tamtad-gosc wszystkie rozumy pozjadal

ja
ja
2024 lat temu

z reszta samborski tez niczego sobie-szuja

widzew
widzew
2024 lat temu

Panie Bazan i Samborski i Kowalski i wy Czarnych Jaslo ten klub wykoncycie i Dylong.

Back to top button
11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x