SiatkówkaSport

X Mistrzostwa ZST w Piłce Siatkowej

W dniu 25 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Technicznych w Jaśle odbyły się X Mistrzostwa Szkoły w Piłce Siatkowej. W rywalizacji uczestniczyło 16 klas (144 osoby).

X Mistrzostwa ZST w Piłce Siatkowej

Mecze rozgrywane były systemem pucharowym. Pierwszy półfinał odbył się między zawodnikami z klasy 1Sa (mechanik pojazdów samochodowych) i 4 Tb (technik pojazdów samochodowych). Po wyrównanym spotkaniu wygrała klasa 1 Sa. W drugim półfinale zmierzyli się zawodnicy z 2 Ta (technik elektryk/technik mechanik) i 4 Ta (technik elektryk). Lepszą drużyną okazała się klasa 2 Ta. W meczu o trzecie miejsce klasa 4 Ta zwyciężyłaklasę 4 Tb. Mecz finałowy zdecydowanie wygrała klasa 2 Ta z klasą 1 Sa.

X Mistrzostwa ZST w Piłce Siatkowej

Na zakończenie turnieju dyrektor ZST Andrzej Bosak wręczył zwycięskim drużynom pamiątkowe dyplomy i medale. Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw ZST wybrano Łukasza Bronowicza z klasy 2 Ta. Turniej z roku na rok cieszy się dużą popularnością.

X Mistrzostwa ZST w Piłce Siatkowej

Organizatorem zawodów był Łukasz Książkiewicz, sędzią głównym Grzegorz Lenar, Wojciech Klich, a sędziami technicznymi: Piotr Czerkowicz, Krzysztof Zbylut.

Łukasz Książkiewicz

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ona
Ona
2024 lat temu

hmm Pan Łukasz 😛

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x