Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Zapowiedź spotkania pucharowego z Partyzantem Targowiska

fot. archiwum

Nadszedł czas odpocząć na chwilę od rozgrywek ligowych, a przeżyć emocje związane z okręgowym Pucharem Polski. W najbliższą środę o godzinie 16.30 na stadionie w Jaśle drużyna Gamrat Czarnych Jasło podejmować będzie Partyzant Targowiska. Stawką pojedynku jest awans do finału na szczeblu OZPN Krosno, gdzie czeka już inny trzecioligowiec Stal Sanok.

Oba zespoły grały w ubiegły weekend ważne spotkania w swoich klasach rozgrywkowych. Partyzant przegrał na wyjeździe z Wisłą Puławy (1:2), Czarni natomiast zremisowali w Jarosławiu z JKS-em. Podopieczni trenera Mirosława Kality meczu na wiosnę jeszcze nie wygrali, zdobywając jeden punkt w czterech ligowych potyczkach. Zapowiadane przed rundą rewanżową plany awansu legły już na samym początku w gruzach.

Strata 13 punktów do prowadzącej Wisły może okazać się być zbyt wielka do odrobienia. Wydaje się, że po takim falstarcie goście będą chcieli powetować swoje ostatnie niepowadzenia dobrą grą w Pucharze Polski, aby śladem Stali Sanok pojawić się choć na chwilę na ustach kibiców w całym kraju.

Partyzant podobnie jak Gamrat Czarni Jasło rozpoczęli przygodę z PP od IV rundy. Trzecioligowcy pokonali wówczas Bieszczady Ustrzyki Dolne (6:0), a jaślanie wyeliminowali Iwonkę Iwonicz (5:0).

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x