Zwycięstwo 1:0 z Piastem Tuczempy na inauguracje sezonu!

Wygraną 1:0 zakończyło się dzisiejsze spotkanie przeciwko Piastowi Tuczempy, które inaugurowało rozgrywki IV ligi podkarpackiej sezonu 2016/2017.

Zwycięstwo 1:0 z Piastem Tuczempy na inauguracje sezonu! (fot. Marek Dybaś)

Mecz był bardzo wyrównany i ciężko było jednoznacznie wskazać drużynę dominującą na boisku. Już na początku spotkania Czarni mieli bardzo dobrą sytuację, lecz obrońca gości nie pozwolił wpaść piłce do bramki.

Obie drużyny z mozołem konstruowały swoje akcje, lecz dobrze grające obrony obydwu zespołów nie pozwalały przeciwnikowi na groźne strzały. W 40 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla Czarnych tuż sprzed pola karnego- do piłki podszedł Szopa przepięknym, technicznym strzałem uderzył na bramkę gości, piłka trafia na głowę Folwarskiego i Czarni wychodzą na prowadzenie- 1:0.

Druga połowa to dalsza konsekwentna gra Naszej drużyny w obronie. Nasi obrońcy w dniu dzisiejszym nie popełnili błędu, który pozwolił by na doprowadzenie do wyrównania przez drużynę Piasta Tuczempy.

Po 90 minutach gry to Czarni dopisują pierwsze 3 punkty do swojego konta.

JKS Czarni 1910 Jasło- Piast Tuczempy 1:0

1:0 Folwarski 40′