JKS Czarni 1910 Jasło pokonali Gaudium Łężyny 3:1 w meczu XXII kolejki ligi okręgowej. Pierwszą groźną sytuację stworzyli sobie goście w 18 minucie, lecz na Nasze szczęście zawodnik Gaudium nie trafił czysto w piłkę.

Zwycięstwo w XXII kolejce ligi okręgowej- JKS Czarni 1910 Jasło 3:1 Gaudium Łężyny (fot. archiwum- Marek Dybaś)
JKS Czarni 1910 Jasło 3:1 Gaudium Łężyny (fot. archiwum- Marek Dybaś)

W 29 minucie ponownie goście znaleźli się w znakomitej sytuacji, lecz Dziobek w ostatnim momencie wybija piłkę zmierzającą do bramki strzeżonej przez Niemczyńskiego. Czarni groźną sytuację stworzyli w 36 minucie- Żygłowicz próbował pokonać bramkarza gości, lecz piłka po strzale z dystansu przeleciała tuż nad poprzeczką. W 40 minucie goście oddają strzał sprzed pola karnego, ale Niemczyński nie daje się zaskoczyć a do końca pierwszej połowy wynik 0-0.

Druga połowa to bardziej zdecydowane ataki Czarnych. W 48 minucie Rodak został sfaulowany w polu karnym a wykonawcą rzutu karnego był Urban, który „na raty” pokonuje bramkarza gości- 1:0. W 50 minucie było już 2:0 za sprawą Rodaka. W 83 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Gaudium a na bramkę zamienia go Smoleń- 2:1. W 89 minucie znakomite podanie dostaje Wójtowicz, który huknął jak z armaty, piłka odbija się od poprzeczki i wpada do bramki- 3:1.

JKS Czarni 1910 Jasło – LKS Skołyszyn 3:1 (0:0)