MiastoWiadomości

18 drzew na 18 lecie Baltic Wood

Firma Baltic Wood znajdująca się na terenie strefy aktywności gospodarczej w Jaśle obchodziła swoje 18 urodziny. Akcentując wartości firmy, wysoką jakość oferowanych produktów i poszanowanie środowiska naturalnego, posadzono z tej okazji 18 drzew. W akcji uczestniczył Antoni Pikul, zastępca burmistrza Jasła.

18 drzew na 18 lecie Baltic Wood
18 drzew na 18 lecie Baltic Wood

18 sadzonek dębów, w piątek 21 kwietnia, posadzili reprezentanci działów firmy. – Nasze działania zostały potwierdzone licznymi certyfikatami i nagrodami, a  wdrożony w firmie Zintegrowany System Zarzadzania Jakością i Środowiskiem jest gwarancją tego, że monitorujemy i kontrolujemy wszystkie procesy organizacyjne przedsiębiorstwa i jego wpływ na otoczenie – podkreśla Rafał Zawierucha, prezes Zarządu Baltic Wood.

– Każda firma działająca na terenie naszego miasta jest dla nas bardzo ważna, dlatego staramy się tworzyć jak najlepsze warunki, zarówno dla istniejących już firm, jak i dla tych, które dopiero zamierzają rozpocząć swoja działalność – mówił podczas akcji Antoni Pikul, zastępca burmistrza Jasła, który zaznaczył również, iż każdy dobrze prosperujący zakład zatrudniający ludzi, prężnie się rozwijający, to skarb dla gminy – Jeżeli podmiotom gospodarczym, działającym na terenie miasta jest dobrze, to i nam z nimi jest dobrze.

W 2017 roku Baltic Wood planuje wejście na nowe rynki, zwiększenie dynamiki sprzedaży i przychodów firmy. Strategia rozwoju będzie wdrażana przez Prezesa Zarządu – Rafała Zawieruchę, który jest ekspertem z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, planowaniu strategicznym, budowaniu i zarządzaniu zespołami. – Głównym celem na 2017 rok jest utrzymanie czołowej pozycji na rynku krajowym oraz jednej z wiodących na rynku zagranicznym wśród producentów najwyższej jakości podłóg z drewna naturalnego. Chcemy rozwinąć sprzedaż w Chinach, gdzie jako jedna z nielicznych polskich firm, sprzedajemy produkty premium do coraz szerszego grona odbiorców. Zamierzamy również skupić się na budowaniu pozytywnego wizerunku marki oraz dalszym rozwoju technologii produkcji – oświadcza Rafał Zawierucha, Prezes Zarządu.

***

Baltic Wood jest przedsiębiorstwem średniej wielkości, którego wyroby dystrybuowane są do 52 krajów na świecie poprzez sieć 350 partnerów handlowych. W swojej ofercie firma posiada podłogi z najgrubszą na rynku warstwą wierzchnią drewna 6.6 mm, oparte na trójwarstwowej konstrukcji.

W sprzedaży znajduje się ponad 100 produktów warstwowych, w których warstwa wierzchnia jest wykonana z różnych gatunków drewna, wykończonych olejami ekologicznymi, lakierami, bejcami. Powierzchnie podłóg są szczotkowane, postarzane ręcznie, ryflowane, fazowane.

Firma inspiruje się trendami modowymi, co przekłada się na kolekcje, które tworzy. Kolory podłóg, faktury, wzory i wykończenia są zawsze zgodne z nowościami, które goszczą na światowych wybiegach modowych.

materiały prasowe/UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x