r e k l a m a
MiastoWiadomości

18-latek hodował konopie w szafie

Policjanci z jasielskiej komendy zatrzymali 18-latka, który w specjalnie przygotowanej szafie hodował konopie. W jego domu funkcjonariusze zabezpieczyli również marihuanę. Podejrzany przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze.

18-latek hodował konopie w szafie (fot. Eostroleka)

Kilka dni temu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zdobyli informacje dotyczące uprawy konopi. Funkcjonariusze ustalili, że nielegalnym procederem prawdopodobnie zajmuje się 18-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce. Potwierdzili również, że przechowuje on narkotyki w miejscu zamieszkania.

Policjanci sprawdzili dom podejrzanego. Typowanie okazało się trafne. W jednym z pokoi znaleźli specjalnie przygotowaną do uprawy konopi szafę ubraniową, a w niej nielegalną roślinę. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli również susz roślinny. Po użyciu testera potwierdzono, że jest to marihuana.

18-letni mieszkaniec gminy Kołaczyce został zatrzymany. Usłyszał zarzut nielegalnej uprawy konopi oraz posiadania marihuany. Przyznał się do przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Przypominamy, że zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii:

– kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
– kto, wbrew przepisom ustawy, uprawia mak, z wyjątkiem maku niskomorfinowego, konopie, z wyjątkiem konopi włóknistych, lub krzew koki, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3,
– kto, wbrew przepisom ustawy, udziela innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwia albo umożliwia ich użycie albo nakłania do użycia takiego środka lub substancji, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anty pies
Anty pies
2023 lat temu

Ale Bandziora dorwali -leszcze

Cyry Show
Cyry Show
2023 lat temu

To chyba nie moralne, żeby coś co stworzył Bóg było nielegalne ! HAHAHAHA J**** PSY !!

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2023 lat temu

A co ma robić młody człowiek,któremu państwo gwarantuje jedynie zdychanie z głodu,bez pracy,nadziei na lepsze jutro!!! Ima się tego co złe,karalne,by przeżyć….I to jest przykład…Chłopak zaryzykował,wpadł,teraz pójdzie do więzienia…I co myślicie ,że się zmartwi???? Nie!!! Tam dostanie wszystko co najlepsze: wikt i opierunek,podleczy zdrowie,zapozna współbraci w niechcianej niedoli …Potem wzmocniony siłą wielu,wyjdzie.A wtedy szafa to będzie tylko anegdotą,którą będzie wspominał,jako naiwność młodego wieku….Tu współczuć należy systemowi,nie człowiekowi,i nie policjantowi,który po prostu zarabia na chleb,jak umie najlepiej!!!! Kara.Co to dziś jest kara??? Bywa,że bywa-nagrodą…

bhp
bhp
2023 lat temu

W zadnym przypadku nie należy pochwalać takiego procederu,tj.łamanie prawa.Natomiast na pogardę zasługuje tylko fakt donosicielstwa sąsiada na sąsiada.Wszystko to dzieje się anonimowo w typowo perfidny sposób,Jeśli takie badziewo donosi,to niech ma odwagę podać swoje dane osobowe.Czyli jest to kontynuacja perfidii od zamierzchłych czasów.Wiele wielkich postaci niewinnych,a pomówionych straciło zdrowie i życie.

Krizan
Krizan
2023 lat temu

Nie zalegalizuja marysi bo mafia nie pozwoli. Za duzo kasy by stracili.

LIZODROPULOS
LIZODROPULOS
2023 lat temu

Racja-Krizan!

fan
fan
2023 lat temu

jak zapowiedzą kolejną wizytę Szpaka to sam zacznę hodować:-:)… na własny użytek:-:)

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x