r e k l a m a
MiastoWiadomości

20 czerwca zapadnie wyrok w sprawie zabójców z Jasła

Na 20 czerwca Sąd Okręgowy w Krośnie przełożył termin wydania wyroku w sprawie głośnego zabójstwa 65-letniej Jaślanki Bronisławy R. Na ławie oskarżonych zasiadło czterech młodych mężczyzn w wieku od 24 do 17 lat.

Zatrzymanie podejrzanych (fot. materiały operacyjne policji)

Prokurator zarzucił 22-letniemu Tomaszowi N. zamordowanie kobiety, a o dwa lata starszemu Grzgorzowi S. współsprawstwo polegające na tym, że oskarżony nie pomógł Bronisławie R. gdy została początkowo tylko raniona przez Tomasza N, a następnie swoim samochodem pomógł wywieźć ją na cmentarz wojenny, gdzie zginęła od fragmentu znicza włożonego jej w gardło.Zmasakrowaną kobietę sprawcy umieścili w starym grobowcu.

Dwaj pozostali młodzi ludzie oskarżeni są o zacieranie śladów zbrodni i nie poinformowanie organów ścigania.
Bronisława R. zginęła w marcu 2008 r. Przez kilka miesięcy była bezskutecznie poszukiwana przez rodzinę i kiedy wydawało się, ze popełniono zbrodnię doskonałą przypadkowy spacerowicz zauważył naruszoną płytę na wojennym grobowcu.

Sprawców tego bestialskiego czynu ustalono na początku 2009 r. Początkowo Tomasz N. przyznał się do zabójstwa, potem zmienił zeznanie mówiąc, że to Grzegorz S. potrącił kobietę swoim samochodem. Tomaszowi N. grozi dożywocie, Grzegorzowi S. 25 lat pozbawienia wolności.

Radio Rzeszów

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
a...
a...
2024 lat temu

dożywocie!!

SS
SS
2024 lat temu

Dosyć obszernie Super Nowości skomentowały w swoim artykule całe zajście,włacznie z zachowaniem się jasielskiej prokuratury.Otóż prokuratura idąc na skróty nie drążąc tematu wskazała jako winnego męża sp.Bronisławy.Tak chłopa dopieszczano,że zszedł z tego świata zanim przypadkowo nie organy ścigania,a świadkowie dopadli prawdziwych bandziorów.

poprawny
poprawny
2024 lat temu

dożywocie!!!
w polsce powinna być kara śmierci !!!!!!

ssss
ssss
2024 lat temu

kara smierci za takie czyny

xls
xls
2024 lat temu

Dwaj pozostali młodzi ludzie chodzą na wino itp. na wały i mają wszystko w d… – takie jest w Polsce prawo. Jeśli nie będzie dożywocia chociaż dla jednego z nich to wstyd mieć takie organy sprawiedliwości w naszym kraju. Kara śmierci dla wszystkich 4 nic poza tym!

podatnki
podatnki
2024 lat temu

KATOLICY JAKA KARA ŚMIERCI ? TO NIE BÓG DAŁ IM ŻYCIE I NIE ON POWINIEN IM JE ZABRAĆ ?.NIE BAWCIE SIĘ W BOGA….. A ILE LAT BĘDĄ SIEDZIEĆ TYLE BĘDĄ NA ICH UTRZYMANIE PŁACIC PODATNICY,POWINNI DOSTAC PO 10 LAT ALE PRACY W KOPALNI TAK ABY ZAROBILI NA SWOJE UTRZYMANIE I PILNUJĄCYCH ICH KLAWISZY,WTEDY TO ONI BYLI BY UKARANI A NIE SPOŁECZEŃSTWO KTÓRE NIE MA FUNDUSZY NA SŁUŻBĘ ZDROWIA A MUSI UTRZYMYWAC PRZESTĘPCÓW.

katolicy do podatnki
katolicy do podatnki
2024 lat temu

punkt 2267 Katechizmu Kościoła Katolickiego przewiduje karę śmierci

Zobacz także
Close
Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x