Wiadomości

23 pseudokibiców zidentyfikowanych

Kolejni pseudokibice odpowiedzą za udział w zamieszkach podczas sierpniowego meczu Czarnych Jasło z Karpatami Krosno. Policjanci zidentyfikowali następnych dwunastu chuliganów, którzy wdarli się na murawę stadionu. Łącznie rozpoznano już dwudziestu trzech uczestników zdarzenia. Prowadzący postępowanie zapewniają, że to nie ostatni zatrzymani w tej sprawie.

23 pseudokibiców zidentyfikowanych (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Choć do zdarzenia doszło końcem sierpnia br., jego uczestnicy nie mogą czuć się bezkarni. Policjanci systematycznie identyfikują i rozliczają pseudokibiców, którzy złamali prawo i wtargnęli na płytę stadionu Czarnych Jasło. O tym zdarzeniu przeczytasz tutaj.

Funkcjonariusze powołani do wyjaśnienia udziału poszczególnych osób w tych zamieszkach, na podstawie zgromadzonych materiałów operacyjnych i procesowych, ustalili tożsamość kolejnych dwunastu chuliganów, którzy brali udział w zamieszkach na stadionie. Są nimi młodzi mężczyźni, głównie mieszkańcy Jasła i Krosna.

Łącznie policjanci rozpoznali już dwadzieścia trzy osoby, które swoim zachowaniem naruszyły przepisy Ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. Większość z nich usłyszała zarzut wdarcia się na murawę stadionu. Niektórzy będą odpowiadać również za udział w bójce. Część z nich poddała się dobrowolnie karze. Nieletni będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym.

Policjanci identyfikują kolejne osoby i przewidują kolejne zatrzymania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

brawo Policja – robic porzadek z marginesem..

...
...
2024 lat temu

sam jestes margines pedale

dixi
dixi
2024 lat temu

tak jest !!! robić porządek z marginesem i z każdym łysym dresem

Fan
Fan
2024 lat temu

własnie każdy kibol to wie ze w grupie to luzik a samemu na policjanta niech pójdzie spię… jak rakieta

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x