r e k l a m a
Wiadomości

3 zawody, które zmienią świat. Warto wybrać te studia!

Webdesigner, programista, specjalista ds. komunikacji wizerunkowej – czy wiesz czym się zajmują ci ludzie? Jeśli chcesz mieć fascynujące życie, powinieneś nie tylko to wiedzieć, ale wybrać któryś z tych zawodów dla siebie! Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie prowadzi studia, które przygotują Cię do zawodów przyszłości!

3 zawody, które zmienią świat. Warto wybrać te studia!
3 zawody, które zmienią świat. Warto wybrać te studia!

Studia na takich kierunkach, jak Informatyka, Grafika komputerowa i produkcja multimedialna oraz Media cyfrowe i komunikacja wizualna są przepustką do ciekawego życia zawodowego.

Wybierz Informatykę!

Szukasz pasjonującego, dobrze płatnego zawodu? Nowoczesne technologie to świat, którego częścią chciałbyś zostać? Wybierz Informatykę! Współpracujemy z partnerami z Polski, ale również z potentatami w skali globalnej – CISCO, MICROSOFT, ORACLE, CI GAMES czy INFINITE. Dzięki temu do kształcenia praktycznych umiejętności wykorzystujemy najlepsze programy szkoleniowe, oferowane przez Adobe, Apple, CISCO, HP, Microsoft, Novell czy Oracle. Programy te przygotowują do międzynarodowych certyfikatów, które można zdobywać poprzez zdawanie egzaminów w naszych centrach egzaminacyjnych Pearson VUE i Prometric.

Informatyka we WSIiZ śledzi trendy i dostosowuje program kształcenia do realnych, aktualnych oczekiwań i potrzeb rynku. Zajęcia realizowane przez profesjonalną kadrę praktyków i przemyślany – konsultowany z partnerami kierunku – program kształcenia dają Ci wiedzę i umiejętności, które czynią z Ciebie niezwykle wartościowego pracownika.

Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/informatyka

Wybierz Grafikę komputerową i produkcję multimedialną!

Marzysz o reżyserowaniu małych form multimedialnych, kręceniu reklam czy sprzedaży towarów i usług w sieci? Chcesz zajmować się grafiką komputerową czy dziennikarstwem internetowym? Możesz zrealizować swoje plany dzięki jedynym w Polsce studiom na kierunku Grafika komputerowa i produkcja multimedialna! To unikatowy kierunek, który łączy w sobie grafikę komputerową, tradycyjne dziennikarstwo, dziennikarstwo internetowe i multimedia. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z przestrzenią multimedialną odnajdziesz w nim najefektywniejsze na rynku połączenie teorii z praktyką. W programie przewidziano specjalistyczne zajęcia, takie jak organizacja produkcja i projektowanie przestrzeni multimedialnej, typografia, pracownia animacji i wideo, grafika multimedialna czy rysunek i kompozycja.

Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/grafika

Wybierze Media cyfrowe i komunikację wizualną!

Marzysz o pracy w mediach? Interesujesz się nowymi technologiami w komunikacji? Wybierz Media cyfrowe i komunikację wizerunkową we WSIiZ – jedyny taki kierunek w Polsce. Dlaczego miałbyś zdecydować się właśnie na WSIiZ? Studia te łączą w sobie warsztat nowoczesnego mediaworkera i marketingowca. Program nauczania przystosowaliśmy do niesłabnącej dynamiki wynikającej z ciągłego rozwoju mediów cyfrowych i interaktywnych kanałów komunikacji. Dzięki ukończonym studiom staniesz się specjalistą poszukiwanym na rynku pracy.

Zajęcia, niemal wyłącznie praktyczne, prowadzą specjaliści z branży – ludzie mediów i ci którzy „robią Internety”. Do nauki wykorzystujemy nowoczesne, specjalistyczne laboratoria – fotograficzne, radiowe, telewizyjne i graficzne. Poznasz w nich najważniejsze zagadnienia związane z przyszłym zawodem.

Dowiedz się więcej! wsiz.rzeszow.pl/media

Drogi kandydacie na studia, jeśli chcesz pracować w zawodach przyszłości – nie czekaj! Rekrutacja trwa do 30 września. Dołącz do nas!

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x