MiastoWiadomości

34-letni mieszkaniec Jasła okradł sąsiada

Policjanci zatrzymali 34-letniego mieszkańca Jasła, który włamał się do domu swojego sąsiada. Mężczyzna ukradł mu m.in. portfel, telefon komórkowy oraz aparat fotograficzny. Podejrzany usłyszał dziś zarzut i poddał się dobrowolnie karze.

34-latek Okradł sąsiada(kliknij aby powiększyć)

W miniony czwartek mieszkaniec Jasła powiadomił dyżurnego komendy, że podczas nieobecności domowników, ktoś wszedł do jego domu. Z mieszkania skradziono aparat fotograficzny, telefon komórkowy oraz portfel wraz z pieniędzmi i dokumentem tożsamości.

Bezpośrednio po otrzymaniu sygnału o włamaniu, policjanci zajęli się wykryciem sprawcy. Zebrali informacje, z których wynikało, że związek z kradzieżą ma 34-letni sąsiad pokrzywdzonego. W toku dochodzenia funkcjonariusze ustalili, że podejrzany obserwował dom i znał miejsce przechowywania kluczy do drzwi wejściowych.  W dniu włamania wiedział również, że sąsiadów nie ma w domu. Otworzył drzwi, wszedł do budynku i dokonał kradzieży. Pieniądze wydał, portfel wyrzucił, a telefon i aparat sprzedał.

W obliczu dowodów zgromadzonych przez policjantów, 34-latek przyznał się do włamania. Złożył wyjaśnienia i poddał się dobrowolnie karze roku pozbawienia wolności z warunkowym jej zawieszeniem  na okres próby 3 lat. Zobowiązał się również wyrównać wyrządzone szkody.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
grzecgh
grzecgh
2023 lat temu

Ciekaw jestem, gdzie byli rodzice jak on to kradł!!!!!

KAPRAL
KAPRAL
2023 lat temu

PODDAŁ SIĘ DOBROWOLNEJ KARZE ,ORGANA ŚCIGANIA SĄ CZYSTE .PAN PROKURATOR [DYKTATOR W JEDNEJ OSOBIE ,SĄD .I OSKARŻYCIEL,] TO JEST POLSKA [ PARANOJA ] .I STAN PATOLOGIJ POLSKIEGO PRAWA .PROKURATORÓW I SĘDZIÓW .BOŻE MIEJ NAS W OPIECE.

dobrowolski
dobrowolski
2023 lat temu

Tak hucznie wypowiadano się o zakładaniu bransolet dla drobnych złodziejaszków,”małych bandziorów”.Wydano kupę pieniędzy i wielkie bzy z tego wylazło.Wedle naszej ślepej Temidy najlepszym wyjściem nie wprowadzającym kłopotu organom ścigania jest stworzenie pseudokary,tj.poddania się jakimś tam czynnościom.I tu jest szerokie spektrum czynności.Trwa serial „sami swoi”

Zobacz także
Close
Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x