r e k l a m a
MiastoWiadomości

37-letni włamywacz zatrzymany

Policjanci z Dębowca zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z domów w Zarzeczu. Łupem złodzieja padł m.in. sprzęt elektroniczny oraz narzędzia. Funkcjonariusze ustalili osoby, do których trafiły skradzione przedmioty. Podejrzany na swoim koncie ma również inne przestępstwa.

37-letni włamywacz zatrzymany

Policjanci o włamaniu zostali powiadomieni w minionym tygodniu. Mieszkanka Zarzecza opiekująca się niezamieszkanym domem zawiadomiła, że ktoś wyważył jedno z okien, po czym wszedł do środka i spenetrował pomieszczenia. Łupem złodzieja padła kosiarka elektryczna, kosa mechaniczna, telewizor, odtwarzacz DVD, wieża audio, narzędzia i inne przedmioty.

Funkcjonariusze, którzy zajęli się sprawą, po rozpytaniu świadków i zabezpieczeniu śladów na miejscu zdarzenia, rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W toku prowadzonych czynności zebrali informacje, dzięki którym ustalili, że związek z tym przestępstwem ma 37-letni mężczyzna z gminy Dębowiec. Podejrzany został zatrzymany.

W czasie dochodzenia policjanci potwierdzili, że 37-latek trzykrotnie „odwiedzał” niezamieszkany dom. Za każdym razem kradł wartościowe przedmioty, które następnie sprzedawał. Funkcjonariusze ustalili osoby, do których trafiły pochodzące z kradzieży rzeczy i odzyskali łup. Ponadto śledczy zgromadzili dowody, z których wynika, że podejrzany na swoim koncie ma również inne podobne przestępstwa. Grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
oleandra
oleandra
2021 lat temu

jak to za kradziez od 1 do 10 lat a za pobicie ze skutkiem smiertelnym pisali wczoraj od 2 do 12 lat i gdzie tu sprawiedliwosc?????????????

bhp
bhp
2021 lat temu

przecież w naszym kraju są ludzie,których prawo się nie ima.Grają na nosie wszystkim i oni stanowią własne prawo.Kolejny raz i bez końca można się przypominać o rozliczenie odpowiedzialnych/ażeby w przyszłośći takie sytuacje nie miały miejsca/za wycinkę kilkunastu iglaków wokół Strasznego Dworu w Jaśle,A na ich miejscu już w piekielnie szybkim tempie JSM wybudowała parking.Należy obecnej władzy miejskiej patrzyć na łapy,ażeby nie zaczęto karczować drzew w parku i nie zaczęto tam budować parkingów.Jeśli chłop bez pozwolenia wytnie własne drzewo na własnej działce,to ściągają mu majtki przez głowę.Tak funkcjonuje u nas prawo i tutaj są odpowiedzi.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X