PolitykaWiadomości

Absolutorium dla Zarządu Powiatu

Zarząd Powiatu w Jaśle otrzymał absolutorium za wykonanie budżetu w 2011 roku. Radni, po zapoznaniu się z opinią stałych komisji Rady Powiatu w Jaśle przyjęli uchwałę 18 głosami „za” oraz 3 wstrzymującymi się.

Absolutorium dla Zarządu Powiatu (fot. Katarzyna Pacwa)

– Dziękuję Zarządowi Powiatu za pracę w 2011 roku. To był szczególny okres, bo przepracowaliśmy pierwszy pełny rok w tym składzie. Był to także rok szczególny pod względem nakładów na inwestycje, na które wydaliśmy ponad 40 mln 600 tys. zł. W porównaniu do wydatków inwestycyjnych w całej poprzedniej kadencji (blisko 72 mln zł ), w roku 2011 kwota ta sięgnęła 56% całości inwestycji zrealizowanych w poprzednich czterech latach. Za to wszystkim pracownikom starostwa, kierownikom jednostek, kolegom z Zarządu Powiatu serdecznie dziękuję. Nasze działania zostały dostrzeżone przez instytucje zewnętrzne, co miało odzwierciedlanie w przyznanych nagrodach i tytułach – powiedział Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.

Katarzyna Pacwa
Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

„Gospodarze” – pracujący dla siebie , czy dla ludzi – kto i jaką korzyść ma z tej „pracy”, czyje interesy są na pierwszym planie i dlaczego w szybkim tempie stajemy się wymarłym miastem budżetówki i emerytów???

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x