MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Agata Koba rzecznikiem prasowym Urzędu Miasta Jasła

Agata Koba (fot. W. Żebracki)

Od 1 kwietnia Agata Koba pełni funkcję rzecznika prasowego Urzędu Miasta Jasła. Wybrana została w otwartym konkursie, w którym wystartowała jako jedyna.

Nowa rzecznik przez ostatnie miesiące pełniła funkcję kierownika Biura Obsługi Medialnej Urzędu Miasta w Jaśle. Posiada spore doświadczenie dziennikarskie, którym dzieli się ze studentami w Zakładzie Polonistyki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie.

Do obowiązków rzecznika prasowego Urzędu Miasta Jasła należy głównie obsługa mediów lokalnych i tego co się z tym wiąże. Rzecznik prasowy będzie zatrudniony w Kancelarii Burmistrza Miasta. Zastąpi ona dotychczas istniejące Biuro Obsługi Medialnej.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ROBERTO
ROBERTO
2022 lat temu

Co to za konkurs,jak jeden kandydat…Przypomina się znane powiedzenie Ferdynanda Kiepskiego: „Zamiast trzymać bąka w d…. -puść,niech pachnie po chałupie…I wszystko w tym temacie.Jaki pan taki kram!

michal
michal
2022 lat temu

Gratuluje bardzo merytorycznej oceny „mały” wilczku. Czasy kryteriów pozamerytorycznych w jasielskich urzędach minęły…

X F
X F
2022 lat temu

…słyszałem z bardzo dobrze poinformowanego źródła, że ACz. żałuje powrotu do Jasła. W Korzennej miał kasę i spokój, w Jaśle ma kasę, ale spokoju miał nie będzie, no i rozżalony porażką TG knuje wciąż i rozmyśla nad zemstą… :-)). Jasełko-piekiełko !!!

Chore Państwo!!!
Chore Państwo!!!
2022 lat temu

Czego można się spodziewać po przedstawicielach społecznych posiadających kilkunastoprocentowe poparcie społeczeństwa w wyborach……..???

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x