MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Akty powierzenia wręczone. „Ci ludzie to fachowcy”.

Adam Kmiecik, Starosta Jasielski wręczył kandydatom wyłonionym w drodze konkursu akty powierzenia na stanowiska dyrektorów placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Jasielski.

Akty powierzenia wręczone. „Ci ludzie to fachowcy”.

Na kolejne 5 lat otrzymali je ponownie: Grażyna Leńczuk, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury, Jerzy Chlost, dyrektor Centrum Kształcenia Praktycznego w Jaśle oraz Antoni Salacha, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnzjalnych w Kołaczycach.

Akty powierzenia wręczone. „Ci ludzie to fachowcy”.

– Cieszę się z tego, że są to „starzy – nowi” dyrektorzy, ponieważ mają bagaż doświadczeń. To, że pomyślnie przeszli procedurę konkursową to znaczy, że się sprawdzili. Zarząd Powiatu zaufał im i te placówki będą dobrze prowadzone. Cli ludzie, to fachowcy w swoich dziedzinach i pomimo pewnych zawirowań i uszczupleń finansowych, te jednostki będą dobrze funkcjonować – zapewnia Adam Kmiecik, Starosta Jasielski.
Dyrektorzy zostali wyłonieni w drodze konkursu, który odbył się pod koniec czerwca 2011 r.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaślan
jaślan
2024 lat temu

fachowcy wieśniaki. Na taką okazję pasuje założyć krawat…, krawata nie zakłada się do koszuli z krótkim rękawem… pani w sukience w „kwiotki” nie pokazali… PORAŻKA! Tacy z nich fachowcy.

jaślan
jaślan
2024 lat temu

ŁoŁ. Zapomniałem dodać, że garnitur dla faceta z takiej okazji to rzecz oczywista, dla kobiety gustowna garsonka, żakiet również. Ale dla tych „fachowców” to rzecz niepojęta…

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

A co ze środkami likwidującymi dwie dekady klęsk żywiołowych {nieudolnych , niedbających o interes Polski rządów – szczególnie naszego regionu} , które spadły na nas i polikwidowały 90% miejsc pracy nie dając nic w zamian – lub niewolnictwo za minimum nie wystarczające na podstawowe 3 czynniki do życia : mieszkanie , jedzenie i ubranie ……

wożny
wożny
2024 lat temu

A jaka to fachowa komisja oceniała umiejętności nomninowanych?.Nie oszukujmy i siebie i ludzi,Chcąc rzetelnie ocenić fachowość tak wielu dziedzinach trzeba być omnibusem ,a nie działaczem partyjnym i klakierem.Żadna siła nie powstrzyma ludzi na wysokich stołkach w Jaśle od samochwalstwa i wciskania kiciora.

dragoness
dragoness
2024 lat temu

I znowu w CKP uczniowie będą robić młotki, szklić okna i uczyć się szlachetnej sztuki zamiatania podłogi.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x