r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

Andrzej Czajka nie jest już przezesem Gamratu!

Na dzisiejszej IX Sesja Rady Miejskiej Jasła obecny prezes Zakładu Tworzyw Sztucznych Gamrat S.A, przekazał informację, że nie jest już prezesem Gamratu.

Andrzej Czajka nie jest już prezesem Gamratu!(fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)

Podczas sesji Czajka opuścił salę obrad po czym powrócił z informacją, iż nie jest już prezesem Gamratu.

Wkrótce więcej informacji

Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zmartwiony
Zmartwiony
2021 lat temu

Taka piękna, dobrze zapowiadająca się kariera została okrutnie przerwana faksem… Co za szkoda ! I jaka strata dla regionu ! Takiego Prezesa to Gamrat już miał nie będzie…Nigdy! Panie Andrzeju – cały Gamrat za Panem płacze! Co tam Gamrat – całe Jasło!

ciekawy
ciekawy
2021 lat temu

OSTATNI ZAKŁAD SPRZEDALI A PREZESA ODWOŁALI I JEST CACY !

PiS-man
PiS-man
2021 lat temu

Walki frakcyjne w Platformie się zaczynają… 😀

pracownik
pracownik
2021 lat temu

.
No to w tym roku Święta zaczynają się już w środę.
Proszę nie przychodzić to pracy na bani. Będą kontrole.

do pracownik
do pracownik
2021 lat temu

Jakie Święta ! To żałoba ! Taki fachowiec, takie doświadczenie tyle dobrego narobił! A jak się prezentuje na zdjęciu! Prezes „pełną gębą”!

jenkins
jenkins
2021 lat temu

Co tam Gamrat. Najważniejsze że jest koalicja przeciw PiSowi i trzyma się dobrze (stołków) 🙂

ciech
ciech
2021 lat temu

Lepiej późno niż wcale…

zuzia
zuzia
2021 lat temu

Ech… Ten subtelny, platformerski styl odwoływania ludzi przez koalicję miłości (czy raczej małości)…

ha
ha
2021 lat temu

Tak pełna gęba frazesów i klakierzy tacy jak ty.

Amon_Ra
Amon_Ra
2021 lat temu

Ciekawe gdzie się teraz ulokuje ten „specjalista”. Coraz trudniej takim nierobom będzie zajmować dobrze płatne stanowiska w spółkach skarbu państwa ponieważ nierząd polski (od 1989 r.), już prawie WSZYSTKO sprzedał. Prywatni właściciele raczej takich „menedżerów” („ukończył w 1988 studia na Wydziale Ogólnorolnym Akademii Rolniczej w Krakowie, filia w Rzeszowie”), nie potrzebują. Ta miernota pchała się nawet do EUROPARLAMENTU.

KAJETAN
KAJETAN
2021 lat temu

Fajny prezent na Święta : dla Gamratu,dla prezesa,dla pracowników,i dla kochanej władzy miasta…No to co pozostało do rozpieprzenia??? Tylko Pektowin??? Brawo,brawo,brawo-za działanie wszystkim.
A Jasło umiera stojąc!!!!

ciech
ciech
2021 lat temu

Amon Ra: Nie martw się, pozostał mu jeszcze PiS. Przyjmą go z otwartymi rękami bo ma poparcie związkowców z „S”, a doskonale się nadaje do roli obrońcy „Gamratu” przed oddaniem w ręce złych kapitalistów i ofiary krwiżerczej polityki rządu Tuska. Widać zresztą wyraźnie, że swoimi ostatnimi działaniami przygotowywał sobie właśniew tam grunt pod nogami. Zresztą kiedyś był już posłem KPNu, ktory niewiele się róznił od PiSu.

KAMIL
KAMIL
2021 lat temu

Wreszcie dobre wiadomości z Warszawy… A pracownicy jak zawsze wychodzą na durni.Powtórka z rozrywki zwanej „FURNEL”.Oczywiście reakcji nie będzie,bo podszyty tchórzem lud pogodzi się z kopaniem w dupę w imię politycznych interesów PO!!! I będzie głosował za nim,a jakże i zawsze!!!

zadowolony
zadowolony
2021 lat temu

i jest fajnie,bo za komuny to do roboty gnali i nakazy pracy wystawiali.Mamy demokracje i dobrobyt ” o take polske walczelyśta” powiedział wielki elektryk i obiecał po 100 milionów !!!!!!!!!

Obserwator
Obserwator
2021 lat temu

Ty bracie dyskutancie nie podskakuj. Prezio robi doktorat i walczy o wyższe stołki. GAMRAT ma głęboko w d….

Obserwator
Obserwator
2021 lat temu

Teraz Rada miasta z Burmistrzem może tylko robić tylko dobrą mine do złej gry. Jak Dyr WĘGRZYN chciał współpracy z Norwegami, to go najważniejsi związkowcy z Gamratu wyrzucili. No cóż winni chcą być niewinni. szefowie związku z tego okresu są u władzy (Rada Nadzorcza), nie pracują ale biorą pieniądze o jakich nie jeden marzy, który go wybierał. Stara zasada : nie ma skutku bez przyczyny. Podziękujcie za efekt Szefowi dawnej SOLIDARNOŚCI GAMRATU. Jest mi Was szczerze żal.

tlen
tlen
2021 lat temu

z niego taki prezes jak……….. …
tam trzeba Prezesa a nie prezesa…
Kogoś kto wie co to jest życie…a nie tylko pieniądz i władza!

STW
STW
2021 lat temu

Najgorsze matoły to te z doktorskiej szkoły!!!!!

Jaslanin
Jaslanin
2021 lat temu

do tlena napewno im becylu lepszy z niego prezes niz z ciebie tlen,a w ogole zagazowac cie powinni.

Jaslanin
Jaslanin
2021 lat temu

Co sie czepiacie burmistrzow,trzech zapracowanych za marne grosze podatnikow.Wiem bo ciezko ich zastac w ratuszu stale na delegacjach albo w terenie.Panowie radni za 1400 miesiecznie zyl wyprowac sobie tez niebeda.Kazda inwestycje w Jasle blokuja w zamian za paluszki i mineralna z MPM.PANOWIE ZASADA JEST JEDNA WIECEJ INWESTYCJI W JASLE WIECEJ PODATKOW DO URZEDU MIASTA.Przejedcie sie do Krosna zobaczycie roznice.Nadmienie ze w Krosnie RADNI ZARABIAJA MIESIECZNIE DUZO MNIEJ NIZ W JASLE.

lek
lek
2021 lat temu

do ramon sluchaj glowno wiesz o prezesie czajce miernota to ty jestes bo zajmujesz sie tylko siedzeniem mprzed internetem i pisaniem durnowatych komentarzy al e tak jak sie podtawowke skponczylo to trudno wiecej od ciebie wymagac

Meduza
Meduza
2021 lat temu

Dlaczego się czepiacie Czajki? Jak trzeba było, to był w KPN, jak trzeba bylo , to był w Urzędzie Miasta, jak trzeba było, to był w Rafinerii, jak trzeba było to był w Czarnych , jak trzeba było to był w Gamracie, jak trzeba będzie, to i w niebie będzie, bo dla niego wszędzie miejsce będzie! Czy może jestem w błędzie?

vv
vv
2021 lat temu

Wpisy to są żałosne rozpiera was zazdrość zamiast podziękowac p.Czajce że wspierał sport ,kulturę ,szkoły ,przedszkola. Panie Czajka ja Panu Dziękuję za to wszystko co pan zrobił dla Jasła i powiatu nie przejmuj się Pan tymi wpisami oszołomów tak zrobił Pan porządek na Gamracie zwalniając nieudaczników i nawiedzonych

23
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X