MiastoWiadomości

W niedzielę druga tura wyborów w Jaśle. W ankiecie Jaslonet.pl: Pabian Burmistrzem!

W najbliższą niedzielę jaślanie po raz kolejny pójdą do urn – tym razem do zakreślenia będą mieć tylko jednego z dwóch kandydatów na burmistrza. Będzie to Andrzej Czernecki i Ryszard Pabian, którzy ilością swoich głosów dotarli do drugiej tury wyborów.

W niedzielę druga tura wyborów na burmistrza Jasła. W ankiecie Jaslonet.pl: Pabian Burmistrzem!

Na placu boju o fotel burmistrza Jasła został Andrzej Czernecki (KWW Jaślanie) obecny burmistrz Jasła oraz Ryszard Pabian (Prawo i Sprawiedliwość), który w latach 2007 – 2010 pełnił funkcję zastępcy burmistrza Jasła. Sylwetki kandydatów na burmistrza Jasła dostępne są na ich stronach internetowych (linki bezpośrednie) – Andrzej Czernecki oraz Ryszard Pabian.

Ostatnie dwa tygodnie obydwaj kandydaci wykorzystali na kampanię wyborczą, liczne spotkania z mieszkańcami miasta, plakaty oraz billboardy reklamowe na terenie Jasła. W przypadku drugiej tury lokale wyborcze czynne będą w godzinach od 7 do 21. W przypadku „dogrywki” wyniki powinny być znane szybciej, aniżeli w pierwszej turze wyborów.

W niedzielę druga tura wyborów na burmistrza Jasła. W ankiecie Jaslonet.pl: Pabian Burmistrzem!

Według naszej ankiety – Pabian Burmistrzem!

Przez ostatnie pięć dni na łamach Portalu Jaslonet.pl dla naszych Czytelników dostępna była ankieta, w której pytaliśmy: „ Na którego z kandydatów oddasz swój głos w II turze?”. Oddaliście ponad 2500 głosów. Kandydaturę Ryszarda Pabiana poparło (53 %), natomiast Andrzeja Czerneckiego poparło w naszej ankiecie (45 %) osób. 2% zadeklarowało, że nie odda głosu na żadnego z kandydatów.

Wyniki ankiety Jaslonet.pl - kto Twoim zdaniem zostanie burmistrzem Jasła?

Dla tych Państwa, którzy nie wiedzą, gdzie w swojej okolicy mogą oddać głos na wybranego z kandydatów zapraszamy sprawdzenia tabeli podziału Jasła na okręgi wyborcze.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wyborca
Wyborca
2024 lat temu

A szanowna redakcja nie zauważyła, jak to w waszej ankiecie pisiory sztucznie nabijały głosy ? Żal Jęsli chcecie robić ankietę to najpierw trzeba zabezpieczyć program.

jozin
jozin
2024 lat temu

bzdura napewno pisiaczki zmanipulowały .

RJS
RJS
2024 lat temu

cisza wyborcza Panie redaktorze

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x