r e k l a m a
PolitykaWażne wydarzeniaWiadomości

Andrzej Kachlik i Andrzej Gajecki wiceburmistrzami?

Andrzej Kachlik i Andrzej Gajecki prawdopodobnie już jutro otrzymają powołanie na funkcję wiceburmistrzów. O takich decyzjach burmistrza Jasła, Andrzeja Czerneckiego nieoficjalnie informują źródła zbliżone do Przymierza Samorządowego Podkarpacia.

Andrzej Kachlik i Andrzej Gajecki (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Mija już blisko miesiąc od momentu wyboru nowych władz Jasła. Od tego momentu trwała gorąca dyskusja, kto obejmie funkcję zastępców burmistrza miasta.
Na giełdzie nazwisk pojawiali się między innymi Antoni Wydro (podkarpacki wicekurator oświaty), Janusz Przetacznik (radny RMJ, prezes Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej), Tadeusz Stachaczyński (radny PSP) oraz Andrzej Kachlik. W internetowych dyskusjach często powtarzało się natomiast nazwisko Andrzeja Gajeckiego, aktualnego zastępcy dyrektora KRUS w Jaśle, oraz przewodniczącego zarządu powiatowego Platformy Obywatelskiej.
Sylwetka Andrzeja Kachlika jest najbardziej obfita w fakty medialne. Na początku ubiegłej kadencji w ramach umowy koalicyjnej został on powołany przez ówczesną burmistrz Jasła, Marię Kurowską na stanowisko wiceburmistrza.
Już w styczniu 2007 roku, media podawały informację o strajku lokalnych kupców w związku z przedstawionym przez Kachlika planem budowy hali targowej na tzw. „zielonym rynku”. Plan ten zakładał, że inwestorem nie będzie miasto, lecz prywatny inwestor – to spowodowało ostry sprzeciw jasielskich kupców.
Andrzej Kachlik nie długo cieszył się swoim stanowiskiem, 20 września został odwołany przez Marię Kurowską z funkcji wiceburmistrza a w jego miejsce powołany został Leszek Zduński. Oficjalnym powodem odwołania Kachlika była „utrata zaufania i brak współpracy”.
Ostateczna decyzja o tym, że wiceburmistrzami zostaną Andrzej Kachlik i Andrzej Gajecki zapadła prawdopodobnie dzisiaj.
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

59
Dodaj komentarz

avatar
59 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
SOLARJBSPRAGNIONYAbsolwent ChemikaartiZAINTERESOWANA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Do tu urodzony
Gość
Do tu urodzony

Sorki! Chyba się pomylilem. Tyś chyba stworzony przez jakiegoś patologa.Wybacz debilku, że się pomyliłem.

italart74
Gość
italart74

Czy to prawda ze Pan Gajecki zostal adoptowany?Bo slyszalem takie wypowiedzi.

Pisok
Gość
Pisok

Słuchaj ester- szkodniku jeden..! Dzieki Bogu, że Górczyk, Przetacznik, Zduński, Baniak i do tego sam Czernecki pomogli Marii i Ryszardowi w opuszczeniu ratusza.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Technik elektryk o krok przed emeryturą (http://www.jaslo.pl/Miasto_Jaslo/Burmistrzowie/Andrzej_Kachlik) wraz ze specjalistą od rolniczych ubezpieczeń (www.krus.gov.pl/…w…/Rzeszow_OP_BIP_110_3_2008_wyniki.doc)
będą zarządzać Naszym Miastem???
Idą ciężkie czasy dla miasta w rękach menedżerów o takich: kompetencjach, wykształceniu i doświadczeniu….

ester
Gość
ester

Panowie:Górczyk,Przetacznik,Zduński,Baniak dlaczego namawiliście ludzi do głosowania na Czerneckiego,a teraz stoicie z boku i patrzycie kiedy padnie!? Kim wy jesteście? Mam wrażenie,że miasto i jego mieszkańców wykorzystaliście tylko do jakchś rozgrywek personalnych. Czy czasem nie chodziło o to,aby pozbyć się z Urzędu Miasta znanych z uczciwości i pracowitości Marii i jej zastępcy Ryszarda? Zrobiliście wielką szkodę Jasłu!!!!!!!!

PiS-man
Gość
PiS-man

Kandydaci na wiceburmistrzów wprost porażają swoją komeptencją 😀

My
Gość
My

My mamy bardzo dobre zdanie o Panu Gajeckim.
Świetny fachowiec z niespotykanym często zrozumieniem innych ludzi.
Kulturalny, wykształcony lubi wyzwania i ciężką pracę.
Ma Burmistrz szczęście, że trafił mu się taki pomocnik.
Powodzenia.

zima
Gość
zima

Ludzie czego się spodziewaliście po Burmistrzu który jedyną samodzielną decyzję podjął chyba tylko jak się żenił!!!! Tak będzie przez 4 lata – brak konkretnych decyzji i podlizywanie się wyborcom poprzez klipy TV koloryzując kluchowaty wizerunek!!! Zobaczycie jak widoczny będzie brak w UM twardej i kompetentnej (choć czasami aroganckiej)osobowości jaką miał Górczyk. A co do bieżącej tematyki to pstre gadanie o MKS-ach i wymianach kadrowych – a ja się pytam gdzie podział się radny z ul. Krasińskiego – gdzie jego interpelacje, wnioski i działania w sprawie zalegającego lodu na ulicach???? Takiej ślizgawki bardzo dawno w mieście nie oglądałem. Czy tak ma… Czytaj więcej »

Antom
Gość
Antom

Moje gratulacje za bardzo nie trafiony wbór,dla pana Burmistrza.Na pewno chciał pan dorze,a wyszło,jak widać bardzo żle.Pana Gajeckiego to nie znam,więc nie komentuję,ale pan Kachlik już się dał poznać i nic dobrego ta kandydatura nie wróży.Stracił pan poprostu moje zaufanie Wyborca.

Gamracik
Gość
Gamracik

Tylko Kachlik i Zduński na wiceburmistrzów. Już raz ich baba wy…., więc nie mieli możliwości się wykazać, a każdy z nich jest dobry w swojej dziedzinie. A i posprzątać trzeba po smieciarzach, zatem wybudować zakład utylizacji i spalania, najlepiej w Gamracie, bo przynajmniej ludzie stamtąd będą mieli robotę, a dymy będą wiały w stronę Dąbrówki

obiektywny
Gość
obiektywny

Czernecki musi mieć jednego zastępcę z PO to oczywiste.
Ktoś musi jeździć po pieniądze do Warszawy.
Czyimiś rękami trzeba też zrobić porządek w miejskich
instytucjach. Wybór jest więc trafny.

Amon_Ra
Gość
Amon_Ra

„Sylwetka Andrzeja Kachlika jest najbardziej obfita w fakty medialne.” – kur…wa, kto to napisał ? Albo tzw. zielonym rynku, albo „zielonym rynku” stosowanie razem tzw. i „” to bezsens, „nie długo” powinno być napisane RAZEM, przecinki: tam gdzie niepotrzebne są a gdzie potrzebne NIE MA. !! Wracając do sedna sprawy: nie ma co od razu drzeć szat, poczekajmy na pierwsze decyzje „trójcy” Andrzejów (Andrzejki będą zapewne zaje …). Do ester: mam nadzieję, że więcej nie piłeś.

Kret
Gość
Kret

Kachlik i Zduński mają odwagę podjąć trudne zadania. Ci którzy odmawiają to tchorze. Pyskować to są pierwsi, ale wziąść na siebie odpowiedzialność za miasto, to chowają sie po norach. Szkoda gadać! Dziwi mnie dlaczego nie złoszą swojej kandydatury takie wybitne jednostki jak np.:ester,Pis-man,mieszkaniec, do ANNA i im podobni. Pokażcie się opluwacze!!!

kuba
Gość
kuba

kto to jest ten Gajecki?????? kto w Jaśle go zna?? czym się takim wyróżnia?? czym sie wsławił jako fachowiec?? w czym moze pomóc burmistrzowi?? co on może wymyślić ??gdzie np. w Jaśle jest rolnictwo??

Do tu urodzony
Gość
Do tu urodzony

Tyś chyba nie urodzony, tylko wypadłeś bocianowi, jak przelatywal nad Jasłem, i spadleś na głowę- palancie! Ha,ha

mysticperson
Gość
mysticperson

haha no to się zgrali ale to w sumie nawet lepiej niż w ostatniej kadencji. zobaczymy na efekty ich pracy i potem będziemy ich oceniać a nie tak jak tu widzę wielcy specjaliści już wiedzą jak będą rządzić hmm ciekawe skąd? mam nadzieje że nie będzie wzajemnego lizania d*** tylko będą pracować na czyste konto dla jaślan. no nic musimy znów przebiedować tą kadencje może następnym razem ktoś lepszy… oby

ENDRJU
Gość
ENDRJU

KACHLI K wypłać ludziom zaległą kasę oszust

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Marysiu wróć

Kuroska
Gość
Kuroska

Tylko Kachlik i Zduński będą najlepszymi wiceburmistrzami!

ONA
Gość
ONA

NA wice Burmistrza to jedyna mądra osoba i to pod każdym względem to tylko PAN JANUSZ PRZETACZNIK .!!!!!!Wreszcie by cosdrgnęło w ważnych sprawach dla miasta ,a zproponowaną obsadą będzie totalna .

sq9
Gość
sq9

A.Gajecki startował na radnego górki, mieszkańcy go nawet nie wybrali a teraz zostanie wiceburmistrzem Jasła?

tu urodzony
Gość
tu urodzony

Kachlik to moim zdaniem zła propozycja. Jasło wielokrotnie juz odmówiło temu Panu swojego poparcia. Człowiek, który nie umie zarządzać swoją firmą, popada w tak szalone długi, to propozycja, ktora jest jawną kpiną z nas Jaślan. Życzymy sobie, aby to była kandydatura, która godnie będzie reprezentować nasze miasto i uczciwie pracować dla jego rozwoju. Nie ma zgody dla osoby tak dalece niepopularnej.

NOSTRADAMUS
Gość
NOSTRADAMUS

komentarz usunięty przez moderatora z powodu naruszenia zasad forum

kuba
Gość
kuba

K achlik to przynajmniej tradycje rodzinne . Jakieś doświadczenie inwestycyjne, administracyjne, ale…………. Gajecki ???????? Maria była jaka była, ale miała Pabiana , a on miał przynajmniej doświadczenie inwestycyjne, opanowanie, spokój . Nie mówiąć już o wyglądzie . a kto to Gajecki ??????

do ANNA
Gość
do ANNA

Czerneci niestety nie wie co robi.
Otacza się nieudachnikami .
Tylu mądrych ludzi w Jaśle.
Dlaczego tak zle wybiera.
Jest w kim wybrać!

ANNA
Gość
ANNA

DAJCIE IM TROCHĘ CZASU NIECH SIĘ WYKAŻĄ CZARNECKI WIE CO ROBI

Jaslak
Gość
Jaslak

Może on i wykształcony, ale jakoś tak nie bardzo mi pasuje, ten głupkowaty wyraz twarzy? Drugi Dyziu?

Jasło
Gość
Jasło

Gajecki to dobry pomysł na wiceburmistrza.
Świetnie wykształcony.

XX
Gość
XX

Fatalny wybór, szczególnie osób, które już były.

wPiSdu
Gość
wPiSdu

a gdzie ujadanie matolstwa o powołaniu Dyzia ???? Było to tak samo prawdopodobne jak rzekome jego kandydowanie na burmistrza …. Ale jak się chce Dyzia opluć to powód zawsze się znajdzie prawda ???
PiS wam w oko :)))))

nuśka
Gość
nuśka

może mi ktoś powie kto to jest A. Gajecki ? Mieszkam w Jaśle 25 lat i od lat współpracuję z UM ale o takim Panu nigdy nie słyszłam?

agat
Gość
agat

Kachlika znam a kto to jest ten Gajecki?

pszczoła
Gość
pszczoła

Nieznany jaślanom pan Andrzej Gajecki, czy portal nie urządza sobie zartów ?

>Z.Z
Gość
>Z.Z

Rany Boskie ! koniec świata

P.i S.
Gość
P.i S.

Kachlik hehehe ciągnie gościa do kochanki a Gajecki kto to taki ku…… oj rumiany, rumiany jak nie dyzma to kalizma weś ty daj sobie spokój z takimi fachowcami i podaj się do dymisji. Jak twój zespół ekspercki alkoholicy pan B i G i nie moralny P ładnych masz ekspertów biedne to Jasełko z takimi nieudacznikami . Marysia wróć !!!!

Marta
Gość
Marta

Andrzej to facet z jajami. Zrobi dużo porządku w Miescie.

TK
Gość
TK

No to Czernecki ma przechlapane.

italart74
Gość
italart74

Do Nuśka.Gajecki to taki gość którego na Górce klasztornej chłopaki z osiedla poniewierały.Kompletnie bezbarwna postać.Dlatego nie wiem i nie mam pojęcia czym on takim wcześniej zarządzał ze nagle chcą zrobić go zastępca burmistrza ,coś tu śmierdzi i to dobrze.Czyżby jakieś znajomości zadziałały.Raczej tak bo raczej ten gość niczym nie zabłysną,a takich ludzi w mieście jest tysiące.

lechosław.pl
Gość
lechosław.pl

Jeden ma być od inwestycji,drugi od kultury i oświaty szeroko pojętej.Pan Kachlik jest fachowcem w pierwszej dziedzinie,natomiast p.Gajecki to wielki znak zapytania.Czy burmistrz nie za wiele ryzykuje? Parytety partyjne są bardzo ważne dla utrzymania koalicji,ale względy merytoryczne przede wszystkim…

ja
Gość
ja

beznadzieja,jeden juz raz pokazal co potrafi dreugi znajomy z Gorki klasztornej ale jaja jak arbuzy wszyscydo jednedo wora wraz z przewodniczaca Bernal.Juz mozna sobie wyobrazic wszyscy sa kumlami IKachlik i Bernal) to sie az za dobrze znaja.

xc
Gość
xc

Nie znam gościa ale jak ma być od oswiaty i kultury i ma zrobić tzw.brudną robotę czyli likwidację powstałych gimnazjów ,zwolnienia w JDK i Mosir TO serdecznie mu współczuję chyba że ma takie parcie na „wadzę” że bycie brudną miotłą mu nie przeszkadza to ….współczuję jasielskiej oświacie kulturze i sportowi WIECZNE ODPOCZYWANIE!!!

nie
Gość
nie

Czernecki tylko nie Kachlik – Bedziesz płakał bo on cwaniak a ty laluś!
Nie poradzisz sobie z nim!

bbbb
Gość
bbbb

do S.K popieram komentarz italart74
to nie jest odpowienia osoba na odpowiednim stanowisku.

KONRAD
Gość
KONRAD

Mnie jest wszystko jedno kto będzie rujnował Jasło.Miasto,które od lat pikuje ku zagładzie ,jako potworek minionej epoki…Jak się głupio głosuje do na dupie ląduje…Brawo Jaślanie,brawo macie co chcieliście, a będziecie mieć nie długo w nagrodę zapachy odchodów z gamratowskich łąk.jak czytam…Niezmiernie się cieszę ,że 2 lata temu opuściłem to szambo…To była dobra decyzja…

italart74
Gość
italart74

Do S.k .A jakie to Pan Gajecki ma osiagniecia w jakiej kolwiek dziedzinie ze odrazu ma byc wice .Kto o nim slyszal i co zrobil takiego dla Jasla?A argument ze ma wyksztalcenie,przepraszam ma jak co 2gi w miescie.Napiszmy to smialo chodzi o znajomosci i koneksje ,wyksztalcenie ma tutaj drugozedne znaczenie.Dziwna kandydatura i jakos tak wyskoczyla jak filip z konopi.

PiS-man
Gość
PiS-man

PO-czwary dajcie jakiś głos, bo się nudno robi 😀

S.K.
Gość
S.K.

Pan Gajecki to będzie drugi Pabian, jest bez konfliktowy, ma wykształcenie a poza tym Jest to gość co się zna na Robocie dlatego został powołany, jestem milo zaskoczony wręcz myślę ze jest odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Wiec nie oceniajmy za wcześnie ludzi dajmy im szanse.

klaps
Gość
klaps

Jasło będzie w stagnacji……:(

jaslanin
Gość
jaslanin

ja się pytam: GDZIE ROMAN??

PSP
Gość
PSP

To teraz macie 9 głosów w Radzie,a reszta 12.To jak chcecie rządzić??? A Dyziu wie o tym,bo jak nie to na dywanik!!!!!!!!!

Close
X