PolitykaWiadomości

Antoni Pikul, nowym zastępcą burmistrza

Od 1 lutego funkcję pierwszego zastępcy burmistrza Jasła sprawuje Antoni Pikul.  Do obowiązków nowego zastępcy będzie należało nadzorowanie pionem infrastruktury technicznej, a więc sprawowanie kontroli nad wydziałem inwestycji, ochrony środowiska, planowania przestrzennego, geodezji, zamówień publicznych oraz gospodarki mieniem.

nz. Antoni Pikul, nowy zastępca burmistrza

– Pół roku pracy pana Antoniego Pikula w urzędzie, na stanowisku kierownika wydziału inwestycji  potwierdziło jego zawodowe kwalifikacje, a także pokazało, iż znakomicie sprawdzi się na stanowisku koordynatora wielu działań międzywydziałowych. Praca w urzędzie miasta w obecnym w roku i latach kolejnych będzie pracą w dużej części związaną z realizacją budżetu proinwestycyjnego więc osoba, która w sposób sprawny będzie nadzorowała inwestycje jest niezwykle potrzebna. Pan Pikul prze ostatnie lata zarządzał dużymi projektami więc koordynacja jest jego mocna stroną – podkreślał Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła przedstawiając swojego nowego zastępcę.

Pierwszy zastępca burmistrza jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, Wydziału Architektury. Od 16 sierpnia ub.r. do 31 stycznia br. obejmował stanowisko kierownika Wydziału Inwestycji UMJ.

Antoni Pikul był działaczem związkowym „Solidarności”, działał w podziemiu, także w Komitecie Obywatelskim „Solidarność”. Był wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej Jasła I kadencji, wicemarszałkiem sejmiku województwa obecnie krośnieńskiego. Od 1978 roku pracował w różnych biurach projektowych, przez 16 lat prowadził własną działalność projektową.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
LIZODROP
LIZODROP
2024 lat temu

Szkoda,bo mój kumpel się mnie pytał o pracę,i mu powiedziałem,ze jest ten etat wolny od dziś w Urzędzie.Będzie zawiedziony,bo tak mu kasy trzeba….

Jaślanka
Jaślanka
2024 lat temu

Uważam,że to jeden z niewielu osób na właściwym stanowisku.Życzę powodzenia!.

niedzwiedz
niedzwiedz
2024 lat temu

Proszę o zdjęcie paskudnego KORKA ze ścian wice burmistrza bo nam jaslanom żle się kojaży z poprzednim Wice burmistrzem.
Czas na pomalowanie ścian po urzędniczemu.

jaślan
jaślan
2024 lat temu

Gratulacje Panie Pikul. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

laska
laska
2024 lat temu

Panie Pikul podzdrów Ryszarda P. – dobra wdzięczność !!!e

Jaś
Jaś
2024 lat temu

Ilu zastępców jeszcze potrzeba P.Czerneckiemu ?.Czwórka ich już jest w sam skład do brydża.Chyba będą sobie wzajemnie wyrywać robotę.Śmieszny ten pomysł.jak również ten rządzący Pan.Zastępca burmistrza ds.inwestycji,których praktycznie w Jaśle się nie prowadzi,więc co będżie ten człowiek robił.Trzeba przyznać P.Kurowskiej i jej j e d n e m u zastępcy,że stanowili mocną ekipę rządzącą przy prowadzeniu wielu zadań inwestycyjnych,modernizacyjnych i co najważniejsze przy ogromnym oporze „wszechwiedzącego”Czeluśniaka i jemu podobnych .Teraz temu Panu zamknięto usta poprzez utworzenie w mpgk-u dla jego żony ekstra stanowiska ds.świeżego powietrza,Będzie prawdopodobnie w najbliższym czasie powołana na piątego z-cę.burmistrza.

JAN
JAN
2024 lat temu

Do Jasia ! To Pani Kurowska stworzyła w strukturze Urzędu dwóch zastępców !!!!!!!!!!!!!!!!! – drugi z nich odszedł szybciutko !!! Był też sekretarz skarbnik , więc było wielu kierowników a kierownica jedna 🙂

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x