MiastoWiadomości

Bezpłatna aplikacja mobilna na telefon lub tablet

Bezpłatna aplikacja mobilna na telefon lub tablet

Do końca grudnia ma powstać aplikacja mobilna dla miasta Jasła. Aplikacja będzie stanowiła system informacji o wybranych obiektach, miejscach, usługach, przydatnych zarówno dla mieszkańców Miasta jak również turystów. Zadanie realizowane jest w ramach projektu Jasło-Miasto Wiedzy.

– Aplikacja będzie stanowiła system informacji o wybranych obiektach, miejscach, usługach, przydatnych zarówno dla mieszkańców jak również turystów. Dzięki aplikacji użytkownik dowie się co aktualnie dzieje się w mieście, uzyska podstawowe informacje o miejscach rozrywki i rekreacji, nocnych dyżurach aptek, rozkładzie jazdy autobusów, znajdzie lokalizację restauracji czy kawiarni, bankomaty i wiele innych – podkreśla Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Aplikacja przyczyni się również do promowania miasta, dla turystów będzie „podręcznym przewodnikiem”, który w łatwy sposób pozwoli dotrzeć w najciekawsze miejsca.

Aplikacja obsługiwana będzie przede wszystkim w trybie offline, a oprogramowanie zostanie wdrożone do końca grudnia br. i będzie możliwe do pobrania na telefon lub tablet jako aplikacja bezpłatna.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Scooby
Scooby
2024 lat temu

Myślę, że jest to bardzo ciekawa inicjatywa, o ile oczywiście nie padnie po paru dniach 🙂

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x