r e k l a m a
MiastoWiadomości

Bracia z Nowego Żmigrodu zatrzymani za narkotyki

Policjanci z komisariatu w Nowym Żmigrodzie zatrzymali dwóch braci podejrzanych o sprzedaż i posiadanie narkotyków. W ich domu funkcjonariusze znaleźli rosnące w donicach krzewy konopi. Zabezpieczyli również amunicję i marihuanę. Podejrzanym grożą surowe konsekwencje.

Bracia z Nowego Żmigrodu zatrzymani za narkotyki

Od pewnego czasu policjanci z Nowego Żmigrodu weryfikowali informacje dotyczące sprzedaży środków odurzających na terenie gminy. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonych czynności ustalili, że nielegalnym procederem prawdopodobnie zajmują się dwaj bracia w wieku 30 i 34-lat.

W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili miejsce ich przebywania i wkroczyli do domu podejrzanych. Typowanie okazało się trafne. W trakcie przeszukania pomieszczeń ujawnili rosnące w donicach sadzonki konopi. Zabezpieczyli również kilka naboi do broni palnej oraz susz roślinny, który okazał się marihuaną. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci ustalili również osoby, którym podejrzani sprzedawali środki odurzające. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze znaleźli marihuanę w domu jednej z takich osób. Okazał się nią mieszkaniec gminy Nowy Żmigród, który odpowie za nieprzestrzeganie Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Zatrzymani bracia od śledczych usłyszeli zarzut wprowadzania do obrotu środków odurzających. Ponadto straszy z nich poniesie konsekwencje za posiadanie marihuany i uprawę konopi, a młodszy za posiadanie bez wymaganego zezwolenia amunicji. Grozi im kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
sliwka
sliwka
2024 lat temu

haha ja tez mam 😀

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x