r e k l a m a
InwestycjeWiadomości

Budowa mostu Kołaczyce – Brzyska zbliża się do finału

Budowa mostu w Kołaczycach
Prace przy budowie mostu przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończono wykonanie izolacji na betonowej płycie mostu a w następnym tygodniu zostanie ułożona nawierzchnia asfaltowa. Do wykonania pozostały jeszcze ciągi piesze na moście, balustrady oraz ostatnia nawierzchnia asfaltowa na dojazdach.
Przewidywany termin ukończenia prac przypada na 30 listopada br. Po moście odbywają się już przejazdy techniczne sprzętu i maszyn wykorzystywanych przy budowie.
Po wybudowaniu mostu powstanie nowy problem związany z wykonaniem dróg dojazdowych, ponieważ obecne drogi na pewnych odcinkach nie spełniają wymogów drogi powiatowej – powiedział Adam Pawluś Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Jaśle.
Powiat Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
anonimMostydlapanastarostykolaczycokAmon_Razak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Neron
Gość
Neron

Piękny most tylko nie w tym miejscu gdzie trzeba.

zak
Gość
zak

Pawluś jak zwykle lansuje się.Ciekawe czy TW Drzewo też dogląda budowy.

Amon_Ra
Gość
Amon_Ra

Jak zwykle: wybudowali most tylko nie ma dobrych dróg dojazdowych. DOBRZE, KUR…, ŻE RZEKA TAM CHOCIAŻ JEST. Teraz trzeba będzie zrobić składkę na drogi. „Etatowy członek” – wstydziłbym się takie coś dodawać czy to przed czy po nazwisku.

kolaczycok
Gość
kolaczycok

TW DRZEWO doglada budowy przed wyborami

Mostydlapanastarosty
Gość
Mostydlapanastarosty

Fantastycznie. Ciekawam tylko co robią te nasze dziennikarzyny? Most jest, i owszem, tylko że w SZCZERYM POLU, bo dróg do niego nie ma. Jak to ktoś napisał, dobrze, że chociaż rzeka tam jest. Ciekawe tylko kiedy nastąpi cud i naprawią most na drodze 73??? Czy musimy czekać na kolejny wybory??

anonim
Gość
anonim

kiedy bedzie jezdzil tam autobus???

Close
X