r e k l a m a
InwestycjeWiadomości

Budowa mostu Kołaczyce – Brzyska zbliża się do finału

Budowa mostu w Kołaczycach
Prace przy budowie mostu przebiegają zgodnie z harmonogramem. Zakończono wykonanie izolacji na betonowej płycie mostu a w następnym tygodniu zostanie ułożona nawierzchnia asfaltowa. Do wykonania pozostały jeszcze ciągi piesze na moście, balustrady oraz ostatnia nawierzchnia asfaltowa na dojazdach.
Przewidywany termin ukończenia prac przypada na 30 listopada br. Po moście odbywają się już przejazdy techniczne sprzętu i maszyn wykorzystywanych przy budowie.
Po wybudowaniu mostu powstanie nowy problem związany z wykonaniem dróg dojazdowych, ponieważ obecne drogi na pewnych odcinkach nie spełniają wymogów drogi powiatowej – powiedział Adam Pawluś Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Jaśle.
Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Neron
Neron
2023 lat temu

Piękny most tylko nie w tym miejscu gdzie trzeba.

zak
zak
2023 lat temu

Pawluś jak zwykle lansuje się.Ciekawe czy TW Drzewo też dogląda budowy.

Amon_Ra
Amon_Ra
2023 lat temu

Jak zwykle: wybudowali most tylko nie ma dobrych dróg dojazdowych. DOBRZE, KUR…, ŻE RZEKA TAM CHOCIAŻ JEST. Teraz trzeba będzie zrobić składkę na drogi. „Etatowy członek” – wstydziłbym się takie coś dodawać czy to przed czy po nazwisku.

kolaczycok
kolaczycok
2023 lat temu

TW DRZEWO doglada budowy przed wyborami

Mostydlapanastarosty
Mostydlapanastarosty
2023 lat temu

Fantastycznie. Ciekawam tylko co robią te nasze dziennikarzyny? Most jest, i owszem, tylko że w SZCZERYM POLU, bo dróg do niego nie ma. Jak to ktoś napisał, dobrze, że chociaż rzeka tam jest. Ciekawe tylko kiedy nastąpi cud i naprawią most na drodze 73??? Czy musimy czekać na kolejny wybory??

anonim
anonim
2023 lat temu

kiedy bedzie jezdzil tam autobus???

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x