MiastoWiadomości

Budynek JDK zamknięty. Zaczyna się remont!

W związku z przebudową i rozbudową Jasielskiego Domu Kultury wszystkie instytucje i organizacje tam funkcjonujące musiały znaleźć nowe lokum. Projekt rozbudowy JDK ma zostać zakończony we wrześniu br.

Budynek JDK zamknięty. Zaczyna się remont!

Struktury i formacje Jasielskiego Domu Kultury mieścić się będą w dwóch siedzibach przy ul. Modrzejewskiego 12 i Sokoła 8. Obecnie trwają prace adaptacyjne związane z przystosowaniem pomieszczeń i sali kinowej w budynku po dawnym kinie Syrena, tutaj mieścić się będzie między innymi kino.

Miejska Biblioteka Publiczna – wypożyczalnia dla dorosłych, oddział dla dzieci, pracownicy zajmujący się edukacją czytelniczą i medialną dla dzieci i młodzieży – znajduje się teraz w małej sali gimnastycznej Gimnazjum nr 1, natomiast w lokalu przy ul. Kościuszki 47 (dawna Cepelia) mieści się dział informacyjno-bibliograficzny – czytelnia gówna, Centrum Informacji Lokalnej, dział gromadzenia i opracowania zbiorów. W Domu Kultury Kolejarz na ul. Kościuszki 30 ulokowane zostały: sekretariat, dyrektor, administracja i księgowość. Jednocześnie przypominamy, że cały czas funkcjonują filie MBP: Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34), Filia nr 2 (ul. Kopernika 8), Filia nr 3 (ul. Szopena 22). Szczegółowe informacje www.mbp.jaslo.pl

Organizacje, które mieściły się w JDK: Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego, Koło Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego Oddział Jasło, Jasielska Federacja Konsumentów, Pogórzański Związek Pszczelarzy oraz Zarząd Osiedla Śródmieście zostały przeniesione do budynku przy ul. Śniadeckich 15 (w budynku przy stadionie). Numery telefonów do wszystkich instytucji pozostają bez zmian.

O terminie wznowienia swojej działalności w nowych miejscach, instytucje powiadomią w najbliższym czasie.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x