Wiadomości

Cztery osoby ranne w wypadku

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dziś w Skołyszynie. Na łuku drogi zderzyły się dwa samochody. W zdarzeniu ucierpiały cztery osoby.

Cztery osoby ranne w wypadku (fot. KPP Jasło)

Do wypadku doszło około 8.30. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący fiatem siena 18-latek jechał od strony Lisowa w kierunku drogi krajowej nr 28. W Skołyszynie na jednym z zakrętów stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym citroenem jumper.

Cztery osoby ranne w wypadku (fot. KPP Jasło)

Na skutek wypadku do szpitala trafił kierowca fiata oraz podróżujące wraz z nim trzy kobiety z gminy Skołyszyn. Po wykonaniu wstępnych badań u jednej z pasażerek stwierdzono wstrząśnienie mózgu, została ona hospitalizowana. Pozostałe osoby nie doznały poważniejszych obrażeń i po udzieleniu pomocy lekarskiej zwolniono je do domów. Kierowca i pasażer citroena nie ucierpieli w wypadku.

Cztery osoby ranne w wypadku (fot. KPP Jasło)

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli ślady. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Posterunek Policji w Skołyszynie.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
mixer
mixer
2024 lat temu

Wieśniaczek dopiero co dostał prawo jazdy i już z laseczkami się wozi, będzie miał teraz nauczkę.

show
show
2024 lat temu

Ciarki przechodzą jaki postrach na drogach sieją małolatkowie; – Przysietnica pow.brzozowski .Na łuku drogi 17-to latek uderzył w poprawnie jadącego.Sami cała trójka zginęła i jego zabili, – bmw w W-wie 17-to latek rozbił jeden samochód,staranował drugi parkujący i jeszcze wjechał na chodnik zabijając dwóch przechodniów, – obecnie tu pokazany wypadek. Trudno uwierzyć ,ażeby instruktorzy prowadzący naukę jazdy nie zauważyli,że tacy jak w.w nie są przygotowani do prowadzenia pojazdów.Takich powinno się odsunąć na okres późniejszy aż dojrzeją ,czyli do 21-go roku życia..Nikt nigdy nie spotkał się z przypadkiem,aby nie dopuszczono do egzaminu małoletnich,którzy nie są jeszcze psychicznie i emocjonalnie przygotowani do… Czytaj więcej »

kerowca
kerowca
2024 lat temu

Jeżeli to już kolejny 18-latek nie może prawidłowo wykonać manewru skrętu, to nasuwa się wniosek, że albo trzeba zlikwidować wszystkie zakręty, albo podnieść wiek uprawniający do kierowania pojazdem mechanicznym. Coś trzeba robić, bo szkoda 18-latków i ich ofiar.

Parę przykładów, które winne otworzyć oczy i uruchomić myślenie:
http://www.nowiny24…./KRAJ/383442496
http://www.nowiny24….ION00/417247026
http://www.nowiny24….ROSNO/572344366
http://www.nowiny24….EKEND/618753629
http://www.mmwroclaw…ory=spozaMiasta
Pytanie, czy BMW też tylko dla doświadczonych kierowców, odpowiedź nasuwa się sama i wniosek, że samochody są dla dorosłych, a zabawki dla dzieci!

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x