r e k l a m a
Wiadomości

Dachowanie w Harklowej

Wczoraj w Harklowej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Volkswagen passat zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Samochodem podróżowały dwie kobiety. Obie z obrażeniami trafiły do szpitala.

Dachowanie w Harklowej (fot. KPP Jasło)

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierująca passatem, 47-letnia mieszkanka gminy Jasło jechała od Pagorzyny. W Harklowej wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem, następnie zjechała z jezdni do przydrożnego rowu, po czym dachowała.

Dachowanie w Harklowej (fot. KPP Jasło)

Na skutek wypadku do szpitala trafiła kierująca volkswagenem oraz podróżująca wraz z nią 39-letnia pasażerka. Po wykonaniu wstępnych badań lekarskich u starszej z kobiet stwierdzono złamanie szczęki i uraz kręgosłupa, u jej znajomej złamanie nosa. Z uwagi na odniesione obrażenia 47-letnia mieszkanka gminy Jasło została hospitalizowana. Była trzeźwa.

Dachowanie w Harklowej (fot. KPP Jasło)

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem, zabezpieczyli samochód. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marcin67ziomal
marcin67ziomal
2021 lat temu

Ależ cenzura na holownika, prawie nic nie widać

Uwaga
Uwaga
2021 lat temu

Uwaga Baba za kierownicą ;]

bb
bb
2021 lat temu

jaka rejestracja jak z Pagorzyny to chyba KGR

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X