Wiadomości

Dachowanie w Rozstajnem. Ranny kierowca

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 992 w Rozstajnem. Renault scenic wpadł do przydrożnego rowu, złamał kilka drzew i dachował. Samochodem kierował 21-letni mężczyzna, który w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Dachowanie w Rozstajnem. Ranny kierowca (fot. KPP Jasło)

Dyżurny komendy o wypadku został powiadomiony wczoraj około godz. 19.40. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący renault scenic jechał drogą wojewódzką nr 992 od Krempnej w kierunku Grabiu. W  miejscowości Rozstajne na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał z jezdni. Następnie wpadł do przydrożnego rowu, siłą uderzenia złamał kilka mniejszych drzew i dachował.

W wypadku ciężko ranny został  kierujący samochodem 21-letni mieszkaniec gminy Krempna. Pokrzywdzony z poważnymi obrażeniami głowy i klatki piersiowej trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem, zabezpieczyli samochód. Od kierującego pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x