Czarni Jasło – Stal Rzeszów 0:1, Podkulski: Najsłabszy mecz w sezionie

Trampkarze młodsi ulegli na własnym stadionie Stali Rzeszów 0:1. Jak mówił po meczu trener Podkulski było to najsłabsze spotkanie w wykonaniu jego podopiecznych.

Więcej zdjęć w fotogalerii

Pierwsza połowa przebiegała wyraźnie pod dyktando jaślan. Stworzyli sobie kilka dogodnych akcji. Jednak jak mówi piłkarskie przysłowie niewykorzystane akcje mszczą się. W końcówce pierwszej połowy po ewidentnym błędzie  defensywy i bramkarza Czarnych, rzeszowianie zdobyli bramkę.

Druga odsłona słaba w wykonaniu Jaślan, którzy nie potrafili wypracować sobie dogodnej okazji do oddania strzału. Mała skuteczność i marazm w poczynaniach zawodników Czarnych sprawił, że wynik nie zmienił się. Czarni Jasło – Stal Rzeszów 0:1,

– Dzisiejszy mecz był jednym z najsłabszych spotkań w naszym wykonaniu. Brakowało ostatniej piłki, co zaowocowało takim wynikiem. Gratuluję zwycięstwa gościom, ale my na pewno powalczymy jeszcze o mistrzostwo – zapewniał w rozmowie z portalem Jaslonet.pl Robert Podkulski, trener trampkarzy młodszych.

Trener Stali Rzeszów, podkreślał, że spotkanie w Jaśle, było meczem walki.

– Dzisiejszy mecz był meczem walki, było wiele akcji. Widać było, że spotkały się dwie drużyny, które są na podobnym poziomie. Cieszymy się ze zwycięstwa i z tego, że moi zawodnicy podjęli tak zaciętą walkę – mówi trener trampkarzy młodszych Stali Rzeszów.

Po dzisiejszym spotkaniu trampkarze młodsi Czarnych Jasło zajmują pierwszą pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 63 punktów. Tuż za nimi plasuje się zespół Stali Mielec.

Skład Czarni Jasło: Mocek, Wietecha, Szopa, Śliż, PhanVam, Górka, Jamuła, Kutyna, Brożyna, Świątkowski, Kowalski