r e k l a m a
MiastoWiadomości

Dopłaty dla rodzin wielodzietnych za odbiór odpadów

Od dzisiaj (9 maja) wchodzi w życie uchwała Rady Miejskiej Jasła w sprawie ustanowienia dopłat do opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi dla właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują rodziny wielodzietne.

Dopłaty dla rodzin wielodzietnych za odbiór odpadów (fot. Wojciech Żebracki, Jaslonet.pl)

Dopłata wynosi 5 zł na miesiąc (przy całkowitej opłacie 9,75 zł/mc) i przysługuje na trzecie i każde następne dziecko, uwzględnione w złożonej deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Dopłata przysługuje właścicielowi nieruchomości, który zbiera odpady w sposób selektywny.

W celu uzyskania dopłaty należy złożyć do Urzędu Miasta w Jaśle korektę deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wraz z informacją dotyczącą liczby osób, na które przysługuje dopłata. Rodziny wielodzietne zamieszkałe w zabudowie wielorodzinnej składają do zarządu wspólnoty lub zarządu spółdzielni tylko informację dotyczącą liczby osób, na które przysługuje dopłata.

Szczegółowe informacje na temat dopłat do opłaty za gospodarowanie odpadami można uzyskać w Wydziale Podatków i Opłat Lokalnych Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Sokoła 8 tel. 134486381.

Formularze deklaracji i informacji znajdują się na stronie internetowej Miasta Jasła www.jaslo.pl w zakładce System gospodarowania odpadami.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wstrentny podlizuch Piłata
wstrentny podlizuch Piłata
2024 lat temu

No to teraz mam argument! … straaara! rozkładaj nogi ino szybko! …mniej za śmieci zapłacisz!

😉

kokos prorodzinny
kokos prorodzinny
2024 lat temu

„Żenada” – Nie ośmieszajcie się tylko dajcie ludziom pracę i nie róbcie z nich żebraków aby tysiące dokumentów składali po to żeby mieć kilka złotych ulgi.

Zobacz także
Close
Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x