MiastoWiadomości

Drugi Orlik w Jaśle

Zakończono budowę drugiego Orlika w Jaśle, który znajduje się przy ul. Szkolnej. Całkowity koszt realizowanej inwestycji wyniósł 1 mln 408 tys. zł. Wartość dofinansowania to 666 tys. zł. – po 333 tys. zł na ten cel przeznaczyło Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Urząd Marszałkowski.

Drugi Orlik w Jaśle (fot. UMJ)

– Jestem przekonany, że realizacja tej inwestycji w znaczący sposób wpłynie na poprawę infrastruktury sportowej na terenie miasta. Lokalizacja nowego Orlika przy Zespole Szkół Miejskich nr 3, znajdującym się na jednym z największych osiedli mieszkalnych w Jaśle, jest bardzo korzystnym rozwiązaniem – podkreśla Andrzej Czernecki, burmistrz miasta Jasła.

25 listopada zakończyła się budowa obiektu, w tej chwili Miasto oczekuje na decyzję na jego użytkowanie.

Drugi Orlik w Jaśle (fot. UMJ)

W ramach projektu powstało boisko piłkarskie oraz boisko wielofunkcyjne do koszykówki i piłki siatkowej, budynek sanitarno-szatniowy. Dodatkowo na terenie kompleksu, znajdują się bieżnia lekkoatletyczna ze skocznią do skoku w dal oraz otwarte trybuny na 120 miejsc. Zamontowane oświetlenie umożliwia korzystanie z Orlika po zapadnięciu zmroku.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
;]
;]
2023 lat temu

GIM2 najlepsze!

kozik
kozik
2023 lat temu

Jak poprzednik:)

LIZODUP
LIZODUP
2023 lat temu

Nie do wiary,ile się kasy marnuje w tym kraju na pierdulety….

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2023 lat temu

Chore państwo i „demokracja ” – czy można powiedzieć , że Polska posiada jeszcze jakąś inteligencję , czy prawdziwych patriotów ??? – czy same tylko dzikie hieny o zwierzęcych instynktach dbających tylko o siebie i własne „grupy” – czy znajdzie się kiedyś ktoś, kto zechce pomóc ludziom wykluczanym i wykluczonym ze społeczeństwa nie ze swojej winy i usłyszy ten cichy krzyk zagłuszony propagandą sukcesu, czy kryzysu w tendencyjnych mediach i zechce go nagłośnić, aby pomóc w likwidowaniu narastających problemów i barier. Jak można pracować w takim kraju, który wycenia uczciwą prace {na pełny etat } na takim poziomie, że nie… Czytaj więcej »

dziewiątka
dziewiątka
2023 lat temu

moje marzenie z dzieciństwa się powoli spełnia. grać na dziewiątce przy sztucznym oświetleniu. szkoda tylko, że marzenie to spełnia się, gdy już się z jasła wyprowadziłem

:}
:}
2023 lat temu

Gim 1 jaslo Rzadzi !! a nie gim2 bo ma orlika ,..

:D:D
:D:D
2023 lat temu

Wcześniej Było Gim1 Rządzi bo ma Sale to teraz mamy Orlika na gim 2 😀

mamuśka
mamuśka
2023 lat temu

A jakim korzystnym rozwiązaniem na zbiegu kilku tak dużych osiedli mieszkaniowych byłoby utworzenie normalnej podstawówki, a raczej takowej nie zamykanie kilkanaście lat wstecz, zamiast jednego małego oddziału???? Tyle dzieciaczków musi tułać się przez pół miasta z ciężkim plecakiem (reformy!!!) każdego dnia by zdobywać wiedzę …

ciech
ciech
2023 lat temu

CHORE PAŃSTWO: Sam jesteś chory a do tego nudny. Ja ci tu tak źle to spadaj, najlepiej tam gdzie nie znasz języka byś nie mógł opowiadać swoich pierdół

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2023 lat temu

„ciechu” – cieciu czy jak CI tam – przekaz dotarł i prawda Cie boli , potwierdza to tylko diagnozę o CHORYM PAŃSTWIE………………..

ewa szpak
ewa szpak
2023 lat temu

gim2 jest najlepsze

ewa szpak
ewa szpak
2023 lat temu

bo ja chodze do jezykowej klasy mam fajnom klase

Zobacz także
Close
Back to top button
12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x