Wiadomości

Dwa wypadki przez niedzielę

Podczas minionej niedzieli na drogach powiatu jasielskiego doszło do dwóch wypadków drogowych. W Jaśle wskutek zderzenia się forda mondeo z dostawczym volkswagenem, ranne zostały trzy osoby. W Łysej Górze kierujący fiatem ducato obywatel Słowacji potrącił 15-letnie pieszego. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tych zdarzeń.

Dwa wypadki przez niedzielę

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj około godz. 5. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Frysztak, kierujący fordem modeno, jechał ul. Lwowską od centrum Jasła. Zbliżając się do skrzyżowania z ul. Bieszczadzką stracił panowanie nad pojazdem. Samochód zjechał na przeciwny pas ruchu, następnie uderzył w sygnalizator świetlny, po czym zderzył się z jadący ul. Bieszczadzką dostawczym volkswagenem. Wskutek zdarzenia kierujący pojazdami oraz pasażerka volkswagena trafili do szpitala. Od kierującego fordem pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Kierowca volkswagena był trzeźwy.

Drugi wypadek miał miejsce wczoraj około godz. 20 w Łysej Górze. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fiatem ducato obywatel Słowacji jechał od Dukli w kierunku Nowego Żmigrodu. Podczas wyprzedzania innego pojazdu, potrącił idącego drogą 15-latka. Wskutek wypadku pieszy w ciężkim stanie trafił do szpitala. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny pojazdów i miejsc zdarzeń, zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Przyczyny i okoliczności wypadków będą wyjaśniane w toku prowadzonych postępowań.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x