Wiadomości

Działkowcy gratulują burmistrzowi Jasła

Okręgowy Zarząd Podkarpackiego Polskiego Związku Działkowców podczas spotkania w Urzędzie Miasta złożył gratulacje Andrzejowi Czerneckiemu z okazji objęcia funkcji Burmistrza Jasła.

Spotkanie działkowców z burmistrzem Jasła Andrzejem Czerneckim
Spotkanie poświęcone było omówieniu nurtujących działkowców problemów współdziałania z Samorządami. Pani Prezes Agnieszka Sycz przedstawiła Panu Burmistrzowi sytuację Rodzinnych Ogrodów Działkowych funkcjonujących na terenie Podkarpacia.
Strony przekazały sobie życzenia świąteczne i zobowiązały się do współdziałania w zakresie wspierania inicjatyw działkowych i rekultywacji nieużytków.
W spotkaniu uczestniczyli: Agnieszka Sycz – Prezes Okręgowego Zarządu Podkarpackiego Polskiego Związku Działkowców i Elżbieta Sztychan – Główna Księgowa Zarządu oraz przedstawiciele Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Nasz Ogródek” w Jaśle, Jan Paweł Łucki – Prezes Zarządu, Tadeusz Fuk – Wiceprezes Zarządu i Wacław Mikrut – Wiceprezes Zarządu.
Po zakończonym spotkaniu odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu ROD „Nasz Ogródek” w udziałem gości z OZP PZD w Rzeszowie.
W. Żebracki
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dfd
dfd
2024 lat temu

lizusy!!!

Piotr
Piotr
2024 lat temu

Panie Mikrut pan chyba sam nie wie juz co robic . Jeszcze nie tak dawno fotografowal sie pan z Pania burmistrz Kurowska a teraz widac ze lize pan d….. nowemu burmistrzowi czy pan ma rozdwojenie jazni ?

S-S
S-S
2024 lat temu

Łucki dokładnie jest skutecznym nauczycielem swojego teścia Ptaszka..Pokrótce o nim . Ten człowiek jest v-ce przewodn.rady nadzorczej w Spółdzielni Mieszkaniowej,jest ławnikiem w sądzie rejonowym,jest redaktorem naczelnym Antosia u oo franciszkanów,jest ministrantem w kościółku,jest prezesem działkowców,bez powodzenia staratował do rady miasta.A dalej to i sami diabli wiedzą komu służy

waldus
waldus
2024 lat temu

Ej wacus wacus ty du….zije wes idz daj spokoj

jaślan
jaślan
2024 lat temu

Przy okazji proponuję zrobić parking przy ogródkach na ul. Kolejowej. W sezonie jest tam masakra, nie można przejechać bo parkują na i tak wąskiej ulicy.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x