r e k l a m a
Wiadomości

Działkowcy gratulują burmistrzowi Jasła

Okręgowy Zarząd Podkarpackiego Polskiego Związku Działkowców podczas spotkania w Urzędzie Miasta złożył gratulacje Andrzejowi Czerneckiemu z okazji objęcia funkcji Burmistrza Jasła.

Spotkanie działkowców z burmistrzem Jasła Andrzejem Czerneckim
Spotkanie poświęcone było omówieniu nurtujących działkowców problemów współdziałania z Samorządami. Pani Prezes Agnieszka Sycz przedstawiła Panu Burmistrzowi sytuację Rodzinnych Ogrodów Działkowych funkcjonujących na terenie Podkarpacia.
Strony przekazały sobie życzenia świąteczne i zobowiązały się do współdziałania w zakresie wspierania inicjatyw działkowych i rekultywacji nieużytków.
W spotkaniu uczestniczyli: Agnieszka Sycz – Prezes Okręgowego Zarządu Podkarpackiego Polskiego Związku Działkowców i Elżbieta Sztychan – Główna Księgowa Zarządu oraz przedstawiciele Rodzinnego Ogrodu Działkowego „Nasz Ogródek” w Jaśle, Jan Paweł Łucki – Prezes Zarządu, Tadeusz Fuk – Wiceprezes Zarządu i Wacław Mikrut – Wiceprezes Zarządu.
Po zakończonym spotkaniu odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu ROD „Nasz Ogródek” w udziałem gości z OZP PZD w Rzeszowie.
W. Żebracki
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jaślanwaldusS-SPiotrdfd Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
dfd
Gość
dfd

lizusy!!!

Piotr
Gość
Piotr

Panie Mikrut pan chyba sam nie wie juz co robic . Jeszcze nie tak dawno fotografowal sie pan z Pania burmistrz Kurowska a teraz widac ze lize pan d….. nowemu burmistrzowi czy pan ma rozdwojenie jazni ?

S-S
Gość
S-S

Łucki dokładnie jest skutecznym nauczycielem swojego teścia Ptaszka..Pokrótce o nim . Ten człowiek jest v-ce przewodn.rady nadzorczej w Spółdzielni Mieszkaniowej,jest ławnikiem w sądzie rejonowym,jest redaktorem naczelnym Antosia u oo franciszkanów,jest ministrantem w kościółku,jest prezesem działkowców,bez powodzenia staratował do rady miasta.A dalej to i sami diabli wiedzą komu służy

waldus
Gość
waldus

Ej wacus wacus ty du….zije wes idz daj spokoj

jaślan
Gość
jaślan

Przy okazji proponuję zrobić parking przy ogródkach na ul. Kolejowej. W sezonie jest tam masakra, nie można przejechać bo parkują na i tak wąskiej ulicy.

Close
X