Ważne wydarzeniaWiadomości

Fatalne oznakowanie objazdu na Święcany

Mija dwa tygodnie odkąd zostały rozpoczęte prace budowlane na drodze Siepietnica – Święcany mimo to, oznakowanie objazdu budzi zastrzeżenia.

Objazd do Siepietnicy (fot. magicznasiepietnica.pl)
Wielu kierowców błędnie jedzie główną trasą łączącą Siepietnicę i Święcany. O konieczności objazdu dowiadują się dopiero wtedy, gdy dojadą do remontowanego nieprzejezdnego odcinka drogi – informuje portal magicznasiepietnica.pl.
Zarówno od strony Siepietnicy jak i Święcan o utrudnieniach na drodze informują znaki „ślepa ulica.” Próżno natomiast szukać informacji o objeździe. Od strony Siepietnicy takich wskazówek nie ma. Natomiast jadąc od Święcan, łatwo przeoczyć oznakowanie, bo to zostało postawione na drodze podporządkowanej, w którą należy skręcić, a nie przed nią.
Błądzą tu zwłaszcza przyjezdni kierowcy.
Jadąc od strony Jasła praktycznie żadnego oznakowania nie ma, więc łatwo pobłądzić, co mi się też zdarzyło. Na szczęście miejscowi mnie pokierowali – mówi mieszkanka Krosna.
Bardziej krytyczni wobec drogowców są jaślanie.
To jakiś brak wyobraźni i rzetelnej informacji. Jakbym nie wiedział o tych zmianach to bym pojechał starą drogą – mówi nam pan Antoni z Jasła.
Miejmy nadzieję, że oznakowanie zostanie poprawione. Zgodnie z planem prace na drodze Siepietnica – Święcany mają potrwać do 15 grudnia.
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
RJS
RJS
2024 lat temu

Opozycyjny starosta tak daleko nie jeździ, wicestarosta jeździć nie umie (chwała Bogu) więc po co plebsowi jakieś oznakowania ? Plakaty powiesi się w Jaśle. Bliżej ludzi- ciemny lud może to kupi.

XX
XX
2024 lat temu

TRZEBA ZROBIĆ WYMIANE STOŁKÓW W TYM POWIATOWYM ZARZĄDZIE DRÓG BO TO PARANOJA! JAK W MEDIACH SIĘ NIE NAROBI SZUMU TO ŁASKAWE PAŃSTWO NAWET DROGI NIE OZNAKUJE JAK TRZEBA, ZA CO KASE BIORĄ?

mdab
mdab
2024 lat temu

zmiencie tytul bo az razi po oczach

mecenas
mecenas
2024 lat temu

Winnych fatalnego oznakowania ukarać przykładnie zgodnie z obowiązującymi przepisami

ixi
ixi
2024 lat temu

nasuwa sie pytanie: ZA CO CI LUDZIE BIORA PENSJE!

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x