MiastoWiadomości

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (foto)

– Trąba powietrzna nad gminą Brzyska – kilkanaście wiadomości mailowych o podobnej treści otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę. Nad gminą przeszła ogromna burza, której szkody zobaczyć można było już po kilku minutach.

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (fot. UG Brzyska)

Kilkanaście połamanych drzew, zerwane dachy to efekt nawałnicy, która przeszła przez gminę Brzyska. Strażacy OSP oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle cały czas pracują na miejscu.

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (fot. UG Brzyska)

Najwięcej szkód burza wyrządziła w miejscowości Wróblowa, gdzie wiejący wiatr zerwał pokrywę dachową. – Oczywiście o tym fakcie zostały już powiadomione nasze służby, pracownicy Gminnego Centrum Pomocy Społecznej i będziemy chcieli jak najszybciej pomóc poszkodowanej rodzinie. Ogromne podziękowania kieruję do strażaków OSP z naszej gminy Brzyska, jak również dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, za natychmiastowe działania podjęte na rzecz ratowania dobytku mieszkańców naszej gminy – skomentował telefonicznie Rafał Papciak, wójt gminy Brzyska.

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (fot. UG Brzyska)

Czekamy na Wasze zdjęcia!

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Trąba
Trąba
2024 lat temu

To nie prawda !żadznej trąby nie było to byl silny wiatr

jola
jola
2024 lat temu

Straszne się działo.

nina
nina
2024 lat temu

jocie

Kacper
Kacper
2024 lat temu

Pozdrowienia dla bombelka 😀

11166628
11166628
2024 lat temu

Mogło być znacznie gorzej…

Zobacz także
Close
Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x