MiastoWiadomości

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (foto)

– Trąba powietrzna nad gminą Brzyska – kilkanaście wiadomości mailowych o podobnej treści otrzymaliśmy na naszą redakcyjną skrzynkę. Nad gminą przeszła ogromna burza, której szkody zobaczyć można było już po kilku minutach.

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (fot. UG Brzyska)

Kilkanaście połamanych drzew, zerwane dachy to efekt nawałnicy, która przeszła przez gminę Brzyska. Strażacy OSP oraz jednostki Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle cały czas pracują na miejscu.

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (fot. UG Brzyska)

Najwięcej szkód burza wyrządziła w miejscowości Wróblowa, gdzie wiejący wiatr zerwał pokrywę dachową. – Oczywiście o tym fakcie zostały już powiadomione nasze służby, pracownicy Gminnego Centrum Pomocy Społecznej i będziemy chcieli jak najszybciej pomóc poszkodowanej rodzinie. Ogromne podziękowania kieruję do strażaków OSP z naszej gminy Brzyska, jak również dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, za natychmiastowe działania podjęte na rzecz ratowania dobytku mieszkańców naszej gminy – skomentował telefonicznie Rafał Papciak, wójt gminy Brzyska.

Gmina Brzyska: Zerwane dachy, połamane drzewa (fot. UG Brzyska)

Czekamy na Wasze zdjęcia!

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Trąba
Gość
Trąba

To nie prawda !żadznej trąby nie było to byl silny wiatr

jola
Gość
jola

Straszne się działo.

nina
Gość
nina

jocie

Kacper
Gość
Kacper

Pozdrowienia dla bombelka 😀

11166628
Gość
11166628

Mogło być znacznie gorzej…

Close
X