Judo i karateSport

Puchar za klasyfikację medalową dla judoków ASW-Judo Jasło wywalczony w Rumunii

Jak co roku klub ASW-JUDO JASŁO brał udział w turnieju w Aradzie (Rumunia). Tym razem zawody rozegrane zostały w dniu 21.09.2013 i zgromadziły ponad 200 uczestników z takich krajów jak Słowacja, Czechy, Polska oraz Rumunia.

Skromna reprezentacja naszego klubu pod opieką trenera Przemysława Czarneckiego drużynowo wywalczyła w klasyfikacji medalowej pierwsze miejsce, tym samym przywożąc do Jasła piękny puchar. Na najwyższym stopniu podium nasza drużyna stanęła ex aequo z drużyną z Krosna, co pokazuje, że judo na Podkarpaciu jest liczącym się ośrodkiem szkolenia.

Indywidualnie nasi zawodnicy wywalczyli następujące miejsca:
Natalia Nocula – I miejsce (36kg)
Natalia Jankowska – I miejsce (40kg)
Roksana Węgiel – III miejsce (24kg)

W zawodach brał udział również Patryk Zawadzki ,ale minimalna porażka z przeciwnikiem wyeliminowała go z dalszych walk. Gratulujemy naszym reprezentantom i dziękujemy wszystkim osobą, które wspierają nasze działania.