Rozmaitości i ciekawostki

„Bezpieczne wakacje zależą od Ciebie”

Wakacje to czas wypoczynku, ale i podróży. Z myślą o bezpieczeństwie wszystkich udających się na letni wypoczynek podkarpaccy policjanci działają w ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczne Wakacje”. Wypoczywając, nie zapominajmy o bezpieczeństwie. Przyjemny czas w jednej sekundzie może zamienić się w tragedię. Opolscy policjanci wraz z TVP Opole, prezentują spot profilaktyczny, który pokazuje, jak łatwo stracić to, co w życiu kocha się najbardziej – bliskich.

Podkarpaccy policjanci dbają o bezpieczeństwo wypoczywających w naszym regionie. We wszystkie atrakcyjne turystycznie miejscowości regionu Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie skierowała do służby dodatkowych policjantów. Więcej patroli jest m.in.: nad Zalewem Solińskim, nad Jeziorem Tarnobrzeskim, na turystycznych szlakach Bieszczadów, przy kąpieliskach i rzekach, a więc wszędzie tam, gdzie lubimy odpoczywać.

Policjanci przypominają, o czym warto pamiętać podczas wypoczynku. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży, o zabezpieczenie mieszkania, zwracają uwagę na współczesną formę niewolnictwa, jaką jest handel ludźmi i przestrzegają przed kradzieżą tożsamości. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Opolscy policjanci wspólnie z TVP Opole to współtwórcy kampanii społecznej „Bezpieczne wakacje zależą od Ciebie”. Zapraszamy do obejrzenia spotu profilaktycznego.

KWP Rzeszów

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x