r e k l a m a
MiastoWażne wydarzeniaWiadomości

II nabór do Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

Ze względu na ogromne zainteresowanie dzieci uczestnictwem w Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym, Burmistrz Miasta Jasła podjął decyzję o kontynuacji tego projektu w roku akademickim 2011/2012. Realizacja tej inicjatywy możliwa jest dzięki wsparciu  Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Wł. Findysza w Jaśle oraz firmy Nowy Styl Sp. z o.o.

II nabór do Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego!

Serdecznie zapraszamy dzieci z roczników 2002 – 2005 z terenu Miasta Jasła, nieuczestniczące dotychczas w Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym, do udziału w wykładach w semestrze zimowym 2011/2012.

Zapisy dzieci odbywać się będą w dniach od 6 do 13 października 2011 r. lub do wyczerpania limitu 100 miejsc (decyduje kolejność zgłoszeń).

Rodzice i opiekunowie proszeni są o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego oraz dostarczenie go do Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12, Kancelaria Ogólna, pok. 19. Formularze dostępne są do pobrania na stronie internetowej www.juniwersytet.pl oraz w Informacji Urzędu Miasta w Jaśle.

W ramach Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego odbywać się będą wykłady z różnych dziedzin wiedzy: humanistyka, matematyka, przyroda, region, kultura, a  prowadzone będą przez nauczycieli akademickich i ekspertów. Równolegle z zajęciami dla dzieci oferowane będą zajęcia dla rodziców/ opiekunów prowadzone przez doświadczonych pedagogów i psychologów.

Zajęcia rozpoczną się 22 października 2011 r. i trwać będą do 28 stycznia 2012 r.

Wykłady odbywać się będą 2 razy w miesiącu w siedzibie Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Wł. Findysza w Jaśle, ul. Na Kotlinę 8. Czas trwania wykładu wynosić będzie 60 minut. Każdy nowy uczestnik Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego otrzyma identyfikator oraz indeks, w którym będą odnotowywane obecności na zajęciach. Na zakończenie roku akademickiego każde dziecko, które uczestniczyło w minimum 4 wykładach otrzyma dyplom Jasielskiego Uniwersytetu Dziecięcego.

Logo (kliknij, aby powiększyć)

Partnerami projektu są: Podkarpacka Szkoła Wyższa im. bł. ks. Wł. Findysza w Jaśle, Powiat Jasielski, Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle, Wyższa Szkoła Biznesu w Nowym Sączu oraz firma Nowy Styl Sp. z o.o.

Miasto Jasło we współpracy z Parterami, rozpoczęło realizację edukacyjnego projektu pn. „Jasielski Uniwersytet Dziecięcy” w lutym 2011 r. Dzięki przychylności Rektora Podkarpackiej Szkoły Wyższej im. bł. ks. Wł. Findysza w Jaśle, zajęcia mogły być prowadzone w formie wykładów studenckich. Uroczyste zakończenie semestru letniego odbyło 18 czerwca 2011 r.

UWAGA: Szczegółowe informacje dla absolwentów Juniwersytetu (rok akademicki 2010/2011 semestr letni) kontynuujących zajęcia w formie warsztatów edukacyjnych dostępne będą na stronie internetowej www.juniwersytet.pl w najbliższym terminie.

Kontakt: Urząd Miasta w Jaśle, Wydział Funduszy Zewnętrznych tel. 13 44 86 373

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
BogdanRZ
BogdanRZ
2024 lat temu

Widać, że Burmistrz Czernecki coś robi!

Zobacz także
Close
Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x