Sport

Klęska w Przemyślu! Najsłabszy mecz Czarnych w sezonie!

Ten mecz nie powinien się tak skończyć. Pasmo zwycięstw Czarnych Jasło, przerwał przedostatni w tabeli Czuwaj Przemyśl. Jaślanie przegrali aż 1:3.

Bez kompleksów, tak chyba można określić grę przemyślan w pierwszej połowie meczu. Mimo, że od początku nasi zawodnicy ostro atakowali, to właśnie gospodarze rozwiązali worek z golami. W 13 minucie Rafał Gniatek znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Czarnych i Cyran był zmuszony do wyciągania piłki z bramki.

Czarni dość szybko wyrównali. W 22 minucie Ocipka zdecydował się na strzał z 15 metrów.  Piłka spadła na 3 metr, w zamieszaniu pod bramką zimną krew zachował  Dziobek i posłał piłkę do siatki.

Po wyrównaniu Czarni dostali wiatr w skrzydła, ale nie potrafili wykorzystać ani jednej okazji. A te jak wiadomo mszczą się i już po 8 minutach znowu na prowadzenie wyszli piłkarze Czuwaju. Tym razem strzałem z 16 metrów Cyrana pokonał Kocur.

Po przerwie, gra nie układała się po myśli Czarnych. Wprawdzie nasi byli stroną przeważającą ale nie potrafili skutecznie zagrozić bramce przemyślan. Najlepszą okazję do wyrównania w 60 min. zmarnował Żuraw,  który z 3 metrów trafił piłką w poprzeczkę.

Końcówka meczu należała do gospodarzy. W 90 minucie po dograniu piłki przez Kocura na 3 metr do Folwarskiego, ten bez problemu skierował piłkę do bramki Cyrana.

Czuwaj Przemyśl – Czarni Jasło 3:1.

Składy obu drużyn:

CZUWAJ: Sochacki – Kitor, Kuźniarski, Tokarz, Smotrycki (80. Hadała) – Baran (80. Niedziela), Adamski, Folwarski, Hanasko – Gniatek (89. Biernat), Kocur.

CZARNI: Cyran – Kosiba (46. Dedo), Bernacki, Chrząszcz, Sypień – Krajewski, Gazda (66. Kukowski), Dziobek, Munia (74. Grzesiak) – Kasprzyk, Ocipka (46. Żuraw).