r e k l a m a
MiastoWiadomości

Jasielskie spotkanie gospodarcze

21 branżowych firm wzięło udział w pierwszym z cyklu spotkań gospodarczych z wiodącymi przedsiębiorstwami działającymi w Jaśle. Inicjatorem spotkań jest Andrzej Czernecki burmistrz Jasła, a gospodarzem pierwszego z nich była Grupa Nowy Styl.

Jasielskie spotkanie gospodarcze

– Zarząd Grupy Nowy Styl bardzo chętnie odniósł się do propozycji organizacji spotkania gospodarczego i wyraził wolę nawiązania wielopłaszczyznowej współpracy z jasielskimi przedsiębiorcami. Naszym zamiarem jest wykorzystanie lokalnych kooperacji do stymulowania rozwoju gospodarczego miasta i powiatu jasielskiego – mówi Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła.

Podczas spotkania przedsiębiorcy z jasielskich firm, których działalność branżowa odpowiadała zainteresowaniom firmy, mieli możliwość zwiedzenia Zakładu Produkcyjnego w Jaśle i Zakładu Produkcji Metalowej Grupy Nowy Styl. Po prezentacji wszystkich biorących w spotkaniu firm nastąpiły indywidualne rozmowy dotyczące możliwości nawiązania współpracy. Spotkanie zostało zorganizowane w ten sposób, że każda firma biorąca w nim udział mogła bezpośrednio spotkać się z przedstawicielem Grupy Nowy Styl, który odpowiadał jej działalności branżowej.

– Cieszymy się, że mogliśmy gościć w naszych zakładach przedsiębiorców działających, podobnie jak my, na terenie powiatu jasielskiego. Takie spotkania są cenną okazją do wymiany opinii na temat rozwoju przedsiębiorczości oraz identyfikacji wspólnych płaszczyzn działania – mówi Dariusz Frydrych, Członek Zarządu i Dyrektor Operacyjny Grupy Nowy Styl.

Miasto już planuje organizację kolejnego spotkania gospodarczego.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO!!!
CHORE PAŃSTWO!!!
2023 lat temu

Pan burmistrz mówi: „stymulowania rozwoju gospodarczego miasta i powiatu jasielskiego” – ale ta stymulacja dotyczy czego innego… Natomiast „nasi kochani właściciele obozów pracy” debatują ile jeszcze można wyciągnąć z „robola”, jak go bardziej osaczyć i zastraszyć – może dołożyć jeszcze po kilka kamer w toaletach i na szatniach…
o godziwej zapłacie dla nich {takiej aby można było utrzymać rodzinę} nawet nie myślą – najważniejsze jest to, aby oni „pływali”…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x