MiastoWiadomości

Jaślan przed zagrożeniem może ostrzec SMS

Od kilkunastu dni mieszkańcy Jasła mogą korzystać z platformy Alert SMS, która ma za zadanie poinformować, za pomocą wiadomości SMS, o różnych zagrożeniach kryzysowych na terenie miasta Jasła.

System Alert SMS (kliknij aby powiększyć)

Na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle www.Jaslo.pl został zamieszczony odnośnik do SMS-owego systemu ostrzegania o zagrożeniach. System ma wspomagać działania Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle.

– System ten będzie wykorzystywany między innymi do ostrzegania mieszkańców Jasła o zagrożeniach wynikających z różnych zdarzeń kryzysowych między innymi ewakuacjami – mówił w Serwisie Informacyjnym UM, Maciej Jagielski z Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Jaśle.

Aby otrzymywać wiadomości o sytuacjach kryzysowych dla zamieszkiwanego przez nas obszaru, należy dokonać rejestracji konta użytkownika na platformie Alert SMS. Użytkownik musi podać swoje imię i nazwisko, osiedle, ulicę, numer posesji oraz numer telefonu, na który mają zostać wysyłane wiadomości.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
oxygen
oxygen
2024 lat temu

Przeciez w tym miejscie sie nic niedzieje, to o czym będą informować? O szpakuuuuu?

>>>
>>>
2024 lat temu

Nawet dobry pomysł 😉 ale pewnie tylko w teorii… jak będzie się coś działo to przyjdzie po fakcie znając życie 😉

nie dla acta
nie dla acta
2024 lat temu

haha o szpoku 😀 dokladnie glab

michal
michal
2024 lat temu

próbuję się zarejestrować – wpisuję numer telefonu (9-cyfrowy) ale cały czas wyskakuje informacja że numer tel. nie jest poprawny. pewnie jakiś błąd w systemie

ono
ono
2024 lat temu

a co z ochroną danych osobowych?

Śnieżnik
Śnieżnik
2024 lat temu

Trzykrotnie zgłaszano na Forum obiektywu jasielskiego o ponad półmeterowej warstwie śniegu na płaskich blokach,garażach administrowanych przez Jasielską Spółdzielnie Mieszkaniową .I albo zerowa reakcja Prezesa JSM,albo moderator wyzerował informację. i wogóle jej nie udostępnił.Powtórzyć należy ponownie,że art.61 pkt.2 z dnia 07.07.1994 Praqwo budowlane Dz.U. z 2006r.,nr.156,poz.1118 z póżń.zmianami jednoznacznie nakładas obowiązek usuwania śniegu z dachów.Zarówno Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego naczele z Panem Obercem/którego zobowiązał GŁ.Inspektor Nadzoru Budowlanego/jak i P.Przetacznikiem JSM i P.Kmiecikiem z ABK mają głęboko w nosie normy prawne.Po jakiego ponosić koszta,po jakiego dbać o bezpieczeństwo innych,skoro i tak ich to nie dotyczy,Ci niby wielcy za wielkie pobory lokatorów i… Czytaj więcej »

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x